עוד חודש, עוד ראיון טלוויזיוני מטורלל של כוכבת הטלנובלות הארגנטינאית אנדריאה דל בוקה. בראיון לתכנית Debo Decir ("אני חייב להגיד") דל בוקה קשרה בין מותו של אביה, במאי הטלוויזיה ניקולס דל בוקה, לבין האשמות בהונאה המופנות כלפיה. בשנה האחרונה הספיקה השחקנית לספר על היחסים המורכבים שבין בתה לאביה הביולוגי, להבריז ברגע האחרון מצילומי מערכון ובעיקר לכבס את כל הטינופת המשפחתית שלה בשידור חי, כאשר לרוב היא מגיעה לראיון בליווי עורך הדין שלה.

דל בוקה, המוכרת לצופי הטלנובלות הישראליים במהלך שנות ה-90 ככוכבת "סלסטה ו"אנטונלה", סיפרה על חייה החדשים לאחר שהואשמה ונחקרה בתיק הונאה. "הלכתי ברחוב ואישה התחילה לקלל אותי. היא אמרה לי דברים כאלה ואחרים. אני מנסה להישאר מחוץ למשחק הזה". דל בוקה טוענת כי הפרסום על החשדות נגדה הובילו להידרדרות במצבו הרפואי של אביה, שהפיק את רוב הטלנובלות בהן השתתפה בצעירותה. "הבנתי ממה אמא שלי ואבא שלי סבלו [...] אבא שלי היה במצב טוב ועם ראש בריא, ואני ראיתי איך המצב שלו מדרדר", סיפרה.

אביה של דל בוקה, ניקולס, הלך לעולמו בשנת 2018 אחרי מאבק בסרטן המוח. בתו מספרת כיצד הדרדר לדיכאון  קשה וערעור במצבו הנפשי, בתהליך קשה אך קצר, שנמשך שלושה חודשים והסתיים במותו. דל בוקה מאמינה כי ההבנה שבתו נמצאת בצרות משפטיות והקריירה שלה מונחת על הכף, הובילה לירידה במצבו של האב. "הוא אמר לי: 'זה סוף הקריירה שלך'", תיארה השחקנית בעודה בוכה מול המצלמות.

דל בוקה הואשמה בהונאה כלפי ממשלת ארגנטינה, על כך שקיבלה 36 מיליון דולר עבור הפקת טלנובלה חדשה שמעולם לא יצאה אל הפועל. בימים שבהם נחקרה לראשונה, החליטה דל בוקה להסיט את הדיון הציבורי מהנושא ובחרה להגיע לראיון טלוויזיוני יחד עם ביתה כדי שזו תספר על כך שניתקה כל קשר מאביה, בן זוגה לשעבר של השחקנית, איש העסקים ריקרדו ביאסוטי. בחודש שעבר התראיינה דל בוקה שוב - יחד עם תסרוקת חדשה שמאז הוחלפה פעם נוספת -  וסיפרה כיצד ביאסוטי אף התעלל מינית בביתם המשותפת. התפתחויות נוספות מן הסתם עוד מחכות לנו בפרק הבא של הטלנובלה שהיא האישה הזו.