רק לפני יומיים עלה אל פצ'ינו לכותרות כשהחליק ונפל על השטיח האדום בטקס הבאפט"א, והנה הוא ממשיך במסע הפאדיחות שלו בממלכה המאוחדת. צוות היח"צ של פצ'ינו כנראה ניצל את ההזדמנות שהוא כבר על אדמת אנגליה, וארגן לו הזדמנות להשתתף בתוכנית המגזין "The One Show" של ה-BBC. מדובר בתוכנית פרה-פריים טיים המשודרת בשעה 19:00 בערב כך שהיא מעין שילוב של "ערב טוב עם גיא פינס", "אנשים" ו"תוכנית חיסכון" - לא בדיוק סוג התוכניות שמצפות לארח אצלהן כוכב ענק בסגנון פצ'ינו. 

ואכן, משהו חרק שם. פצ'ינו התארח בתוכנית יחד עם השחקן הצעיר לוגן לרמן, המשתתף יחד עם פצ'ינו בסדרה החדשה של אמזון, "ציידים". לרמן דיבר על כך שהשניים תמיד ניסו למצוא זמן בין הצילומים כדי לדבר, לשנן ואפילו לחלום על התסריט של הפרק הבא, ופצ'ינו הנהן בהסכמה והוסיף: "אתה תמיד חולם על הדברים שאתה עושה". מנחת התוכנית אלכס ג'ונס שאלה אותו - "אז חלמת על ה-One Show אתמול בלילה?", ופצ'ינו לפתע קפא, השתתק ונראה מבולבל לחלוטין, מאחר שבבירור לא ידע ששם הוא נמצא. ג'ונס נחלצה לעזרתו והזכירה לו כי "זו ה-One Show!", ופצ'ינו מלמל בתגובה "אה, אז הייתי צריך לחלום על זה...".

המבוכה לא נגמרת כאן. במהלך הראיון ציינו המנחים שוב את הסדרה החדשה של פצ'ינו ואת תאריך השידור שלה באמזון. להגנתו של פצ'ינו ייאמר שבכל טוק שואו אחר, מדובר בסימן ברור לכך שהראיון נגמר, ועל כן המצלמה קלטה אותו בעודו מתרומם מהספה. אלא שהראיון ממש לא נגמר, שכן המנחים רצו להקרין לפצ'ינו קליפ המסכם את תפקידיו הגדולים. "בדיוק עמדתי לעזוב", הודה פצ'ינו הנבוך והמנחה השיב ב"לא לא, עוד לא סיימנו". 

לא מעט מגיבים בטוויטר הביעו פליאה על כך שפצ'ינו בכלל הופיע בתוכנית מלכתחילה - "בחיים לא חשבתי שמייקל קורליאונה יגיע לשם", כתב אחד מהם, ואחר הוסיף "זוהי עוד הוכחה לכך שכדור הארץ נכנס לאזור הדמדומים".