בשלב הזה, הדבר היחיד שיכול להפתיע אותנו לגבי "האנטומיה של גריי" הוא אם הסדרה פתאום תבוטל אחרי 600 עונות מצליחות (16 למעשה, אבל מי סופר). ובכל זאת, החדשות על כך שיכול להיות שד"ר אדיסון מונטגומרי תחזור לסדרה בעונתה הבאה מרגשות מאוד, בעיקר אם אתם חסידים של העונות המוקדמות של "האנטומיה".

היוצרים של "האנטומיה של גריי" כבר זרקו כמה רמזים לכך שדמות ותיקה ואהובה תחזור לסדרה, ובעוד רוב המעריצים ממש מקווים שמדובר בכריסטינה יאנג, סנדרה או קצת יותר מדי עסוקה עכשיו עם ההצלחה של "להרוג את איב" בשביל לקחת צעד לאחור בקריירה. קייט וולש, לעומת זאת, שהופיעה לאחרונה גם ב"13 סיבות" בנטפליקס, היא מועמדת הגיונית יותר.

מי שרק הוסיפה אש לשמועות היא וולש עצמה, שנשאלה לאחרונה בראיון אם יש סיכוי שנראה את אדיסון חוזרת לבית החולים גרייס-סלואן בעונה 16, והיא ממש לא הכחישה. "אוי לא, אני לא יכולה להגיד שום דבר", היא אמרה. "זה שונדהלנד (חברת ההפקות של שונדה ריימס, יוצרת "האנטומיה", "סקנדל" ו"המדריך לרוצח"), זה עסק רציני, אני מושבעת לסודיות על אמת". אם התשובה הייתה 'לא' נחרץ, סביר להניח שוולש פשוט הייתה עונה בשלילה, אבל יתכן מאוד שהיא גם נהנית מהשמועות ומשחקת איתן. בשלב מאוחר יותר בראיון, היא אמרה גם ש"הכל אפשרי" כשנשאלה על חזרה לתפקיד אורח קצרצר, ואמר: "אם זה יהיה הזמן הנכון וקו העלילה הנכון, אז כן. תמיד החשבתי את שונדהלנד לבית שלי, ובעיקר את 'האנטומיה'". שונדהלנד היתה אמונה גם על סדרת הבת "מרפאה פרטית", שוולש כיכבה בה בדמותה של אדיסון במשך שש עונות. "הסדרה הייתה חלק מאוד חשוב בחיי", אמרה וולש על "האנטומיה של גריי", "ואני אוהבת את כל המעורבים בה, אז בהחלט הייתי חוזרת".

המעריצים בוודאי ישמחו לקבל חזרה את אדיסון האהובה, אבל כל נבואה טלוויזיונית חייבת לבוא גם עם הסתייגות, ובימים אלה הלו"ז של וולש די עמוס - היא מצטלמת לסדרה חדשה של דארן סטאר בשם "אמילי בפריז" (לילי קולינס תשחק את התפקיד הראשי), ומשתתפת בכמה סרטים שצפויים לצאת. זאת בנוסף להופעות ב"13 סיבות" וב"אקדמיית המטריה" - שתיהן בנטפליקס. ואם שונדה קוראת tvbee, לא נכחיש שהיינו שמחים לקבל חזרה גם את דני דוקט, אפילו בגרסת רוח רפאים.