קרוב לשנתיים חלפו מאז ירידת "משחקי הכס" מהמסך, ועדיין קשה לראות באופק את סדרת הלהיט הבאה שתירש אותה באופן רשמי (וכן, "ווסטוורלד" לא נחשבת). ובכל זאת, אם יש פרויקט שמגיע לקרב הלא-קיים הזה עם יתרון מסוים על האחרים - זה כנראה "המנדלוריאן". סדרת החלל של דיסני פלוס מבית "מלחמת הכוכבים" חולקת לא מעט עם דרמת הפנטזיה ההיא של HBO: שתיהן שידרו פאדיחות שלא היו אמורות להיכנס לפריים, שתיהן העמידו בראש הקאסט שלהן את פדרו פסקל (שמגלם את המנדלוריאן עצמו ואת אוברין מארטל) - והחל מעכשיו, שתיהן גם בין הסדרות הבודדות שהצליחו לכבוש את אתרי ההורדות הפיראטיים.

לפי נתונים שנאספו על ידי האתר TorrentFreak, "המנדלוריאן" סוגרת את שנת 2020 עם הישג שאולי לא ישמח את אנשי הצוות שלה ואת מי שאמור להרוויח ממנה כסף, אבל בהחלט מוכיח שמדובר בסדרה מבוקשת - שכן היא הסדרה ש"זכתה" להכי הרבה הורדות פיראטיות בשנה החולפת. במסגרת הדירוג, שמתפרסם מדי סוף שנה וסוקר את אתרי ההורדות והטורנטים השונים, "המנדלוריאן" הדיחה לראשונה מזה שבע שנים את "משחקי הכס", ששלטה ברשימה ביד רמה עד עכשיו. ובהתחשב בכך ש"המנדלוריאן" עוד נמשכת ו"משחקי הכס" כבר נגמרה, לא נראה שהיחס ביניהן ישתנה בשנה הבאה.

ההתמקמות של "המנדלוריאן" במקום הראשון מגיעה לאחר שבשנת 2019 היא הוצבה במקום השלישי בדירוג הסדרות שהורדו הכי הרבה באופן לא חוקי (את המקום השני תפסה "צ'רנוביל"). השנה, מי שהגיעה למקום השני היא "הבנים" (The Boys) מבית אמזון פריים, ואת המקום השלישי תפסה "ווסטוורלד". גם המשך הרשימה מצביע על נטייה מובהקת של הצופים (או לפחות אלה שמשתמשים באתרים פיראטיים) אל עבר סדרות הפנטזיה, והיא כוללת את "ויקינגים", "מסע בין כוכבים: פיקארד", "ריק ומורטי", "המתים המהלכים", "זר", "החץ" ו"הפלאש", בהתאמה. לא נכנסו לרשימה: קומדיות עם שחקנים בשר ודם וסדרות שלא מובלות על ידי גברים. 

בזמן ששירותי סטרימינג רבים, בהם גם דיסני פלוס, לא זמינים בישראל - המבט על רשימת הסדרות המבוקשות מוכיח שנטפליקס כבר רחוקה מלשלוט בענף ביד רמה. למעשה, צופה אמריקאי ממוצע, שהיה מתעניין בצפייה בשלושת הסדרות הכי פופולריות באתרים הלא חוקיים, היה נדרש לרכוש מנוי לשלושה שירותים שונים. אבל אל תטעו, ההצלחה של "המנדלוריאן" בהחלט באה לביטוי גם במספר המנויים המשלמים של דיסני פלוס, שבחודש שעבר עבר את רף 86 מיליון המינויים, יעד שהחברה הציבה לעצמה רק לשנת 2024.