מהתיאטרון לטלוויזיה: השחקנית ספיר אזולאי תגלם את המזכירה של יהודה לוי. העבודה על הסדרה החדשה של קשת 12, "האויב שבתוכנו", נמצאת בעיצומה. כעת, ל-mako נודע כי השחקנית ספיר אזולאי מצטרפת גם היא לקאסט הסדרה. זהו תפקידה הראשון אי פעם של אזולאי בטלוויזיה. היא תגלם את קורל פרטוש, המזכירה האישית של ראש השב"כ, אותו יגלם בסדרה לא אחר מאשר יהודה לוי. 

אזולאי היא בוגרת בית הספר למשחק של יורם לוינשטיין. בימים אלה היא מככבת בתפקיד ראשי בהצגה "משוגע עליה" בתיאטרון הבימה, לצד גיא עמיר וחנן סביון. בעבר, היא לקחה חלק בהצגות כמו "זרים מושלמים" שעיבד ארז דריגס, וב"עיתונאי על תנאי" של גיא מרוז. כאמור, ב"האויב שבתוכנו" תעשה אזולאי את הופעת הבכורה שלה על המסך הקטן. 

"האויב שבתוכנו" תעסוק בעולם של קץ הפרטיות וביכולת של גורמים עוינים, כמו גם של המדינה ומוסדותיה, לפרוץ לכל מכשיר טלפון נייד, מצלמה או מחשב - ולרגל אחרי הסודות הכי כמוסים שלנו. לוי עתיד לגלם את דמותו של ראש השב"כ בחודש המטלטל בחייו המקצועיים והאישיים: גילוי ההדלפה החמורה ביותר בתולדות הארגון, שתוביל לחשדות בכל הסובבים הקרובים אליו. את הסדרה יביים אופיר לובל, מפיקים שנהר הפקות, והיא צפויה לצאת במהלך השנה לצילומים ולעלות בקשת 12. בעשור החולף השקיעה קשת כחצי מיליארד ש"ח בסדרות מקור ובשנה הקרובה צפויה להשקיע למעלה מ-100 מיליון ש"ח בהפקה ופיתוח של 10 דרמות ישראליות מקוריות.