סיפור האהבה של עמוס היפה והאופה ונועה מלהיות איתה ממשיך לכבוש פסגות בינלאומיות ומגיע כעת לתעשיית הטלוויזיה הגדולה והמצליחה בעולם: קשת סטודיוס תפיק גירסה אמריקאית מקומית לסדרה, שתשודר ברשת המסחרית המצליחה ABC.

איך תיקרא הסדרה באנגלית? כפי שכונתה בבריטניה, שם עלתה הגירסה הישראלית לשירות ה-VOD של ערוץ 4 הבריטי - The Baker and the Beauty. אם תהיתם איך תעובד הסדרה לאנגלית ומי יהיו הנפשות הפועלות, הרשו לנו לפנק בפרטים ראשונים: הגירסה האמריקאית תתרחש במיאמי, כאשר דמותה של נועה הולנדר (רותם סלע) תשודרג למעמד של כוכבת בינלאומית וחציו של פאוור קאפל הוליוודי, שעוברת פרידה מתוקשרת ופוגשת במקרה בן למהגרים קובניים שמתגורר עם הוריו ועובד במאפייה המשפחתית – דמות המבוססת על עמוס דהרי, אותו מגלם אביב אלוש. 

את הגרסה האמריקאית יביים דיוויד פרנקל (השטן לובשת פראדה) ויכתוב דין ג'ורגריס (The Brave). הפיילוט יופק על ידי שלוחת לוס-אנג'לס של קשת אינטרנשיונל ואולפני Universal, כאשר המפיקים האחראים מטעם קשת יהיו אבי ניר, אלון שטרוזמן, רייצ'ל קפלן ופיטר טרגוט.

להיות איתה, כאמור, היא כבר סיפור הצלחה עולמי, ושודרה ברחבי העולם הן בגרסתה המקורית והן באדפטציה מקומית. ב-2017 נמכרה הגרסה המקורית של הסדרה לאמזון הבינלאומית להפצה בלמעלה מ-200 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם, ונמכרה גם ליוון, הולנד ורוסיה. בהולנד, שודרה באדפטציה מקומית בערוץ Net5 תחת השם Bagels and Bubbles וזכתה לנתוני צפייה גבוהים; ברוסיה, אדפטציה מקומית נמצאת בימים אלו בהפקה ותשודר בערוץ CTC.

ב-2013 עלתה לשידור העונה ראשונה, שכתב אסי עזר וביים עודד רסקין והניבה רייטינג ממוצע של 26.7% - מה שהפך אותה לדרמה השלישית הנצפית ביותר מאז תחילת המדידה בישראל. העונה השנייה עלתה ב-2017, הניבה רייטינג ממוצע של 21.6% ונחשבה לסדרה הנצפית ביותר ב-2017. העונה השלישית נמצאת בפיתוח ותעלה בשנה הקרובה בקשת 12. ההימורים לליהוקים של ונסה מתחילים עכשיו במערכת tvbee, מוזמנים לשלוח שמות בצירוף שטרות.