פחות משבוע לאחר שנכנס לבית - ויומיים לאחר תחילת העונה החדשה - ג'קי מנחם עוזב את "האח הגדול", ופורש בגלל "סיבות משפחתיות". מנחם, שהשתתף בעונה השלישית של תוכנית הריאליטי ואף זכה בה, צפוי לצאת מהבית בשעות הקרובות, לאחר שייפרד מיתר הדיירים.

מנחם היה הדייר הראשון שנכנס העונה לבית האח הגדול, והוא נמצא בבית מזה שישה ימים. במסגרת השקת העונה החדשה, בהפקת התוכנית החליטו להכניס בהפתעה לבית את משתתפי העונה עוד לפני אירוע הפתיחה, בניגוד למסורת מהעונות הקודמות - כשעבור שני הדיירים האחרונים (והיחידים שנכנסו בשידור החי), אורן חזן ודנה רון, מדובר גם כן בהפתעה.

כשנכנס לרכב שלקח אותו לבית האח הגדול, מנחם סיפר כי "קצת השתניתי, אני יודע". בהמשך, כשנשאל על תקופתו בעונה השלישית של התוכנית, סיפר: "הייתי ילד בן 22. היה לו דבר אחד, אני חושב שנשאר לי עד היום, זו שמחת החיים שלי. זה המג'יק שלי". מנחם השתתף בתוכנית הריאליטי לפני לא פחות מעשר שנים, ומאז כבר הספיק לפתוח בית דפוס משלו, להתחתן ולהביא לעולם בת בשם עמנואל. כשנשאל מדוע הוא חזר ל"האח" דווקא עכשיו, הסביר ש"הרבה אנשים אומרים לי שהם מתגעגעים. אומרים, 'גרמת לנו לקום איתך וללכת לישון איתך'. אני מתגעגע לחזור לשמח, לגרום לאנשים קצת אושר. בא לי להרגיש עוד פעם קצת את הריגוש. קצת הפסקה מהמירוץ של החיים".