גווינת' פאלטרו כבר רגילה להתמודד עם ביקורות בנוגע לGoop, האתר ואימפריית החיים הטובים שהקימה, בין אם הן נוגעות לקידום של סגנון חיים בלתי אפשרי עבור האישה והאם הממוצעת, המחירים המופרזים של המוצרים שנמכרים בו או העצות הפסאודו-רפואיות שהוא מחלק. כשרק הוכרז שהאימפריה - שידועה באובססיה לבריאות הוואגינה - מתרחבת לסדרה בנטפליקס, התעוררה מחאה ברשת. לא מעט ממנויי נטפליקס איימו להתנתק אם הסדרה הדוקומנטרית אכן תצא לפועל, ולא מעט אנשי מדע מחו גם הם, בטענה שגווינת' וחברותיה ל-Goop מחלקות לאנשים עצות שאינן מגובות בידע מקצועי או במחקרים מדעיים. 

עכשיו, כשהעונה הראשונה של "המעבדה של גופ" (The Goop Lab) הושלמה וזמינה לצפייה בנטפליקס, מצטרף למחאה הזאת סיימון סטיבנס - ראש ארגון הבריאות הבריטי. למרות שנטפליקס הצהירה כבר שהסדרה "מיועדת לבדר, לא לתת עצה רפואית", סטיבנס מאשים את כל מי שעומדים מאחוריה בהפצה של מידע שקרי. ב-Goop מסרו בתגובה לכך כי "אנחנו שקופים כשאנחנו מסקרים נושאים שעדיין לא נתמכים על ידי המדע או נמצאים בשלבים ראשוניים של מחקר", אבל כידוע - פאלטרו נחשבת למשפיענית מובילה בעולם הבריאות והתזונה, והקוראות/צופות שלה בהחלט מתייחסות לטיפולים וההליכים האקזוטיים שהיא בודקת כאל המלצה לכל דבר.

בהרצאה שנשא בסוף השבוע באוניברסיטת אוקספורד, סטיבנס אמר שהסדרה כוללת "מוצרים והליכים מפוקפקים", והוסיף: "גווינת' פאלטרו והצוות שלה מנסים טיפולי פנים ערפדיים ומגבים מטפלים שטוענים שהם יכולים לרפא טראומה נפשית וסימפטומים גופניים שלה על ידי הזזה של הידיים שלהם כמה סנטימטרים מעל לגוף של המטופלים. המותג שלה מקדם רעיונות ומוצרים עם סיכונים ממשיים לפגיעה בבריאות, כמו הרעיון שמקדמי הגנה כימיקליים אינם בריאים והמלצות על חוקני קפה בהכנה עצמית. אם פעם פייק ניוז היו מועברות מפה לאוזן, היום שקרים ואינפורמציה שגויה זמינים בלחיצת כפתור. הדאגה של אנשים לבריאות שלהם ושל האהובים שלהם הופכת את התחום הזה לקרקע פורייה במיוחד לשרלטנים וחובבנים להפיץ מיתוסים".

בנטפליקס עדיין לא הגיבו לטענות, אבל נראה שב-Goop ממש לא מתרגשים מביקורות מהסוג הזה, שמלוות את האתר מאז הקמתו לפני יותר מעשור, ולא מפריעות לפאלטרו והצוות שלה להמשיך להמליץ על חוקנים מפוקפקים למיניהם או למכור מוצרים ללא שום הוכחות מדעיות מאחוריהם, כמו ביצים וואגינליות שאמורות להסדיר את ההורמונים.