פרסום ראשון: נראה כי שוק הטלוויזיה מתאושש מהקורונה, ואיתו באות בעיות אחרות. אחרי שאמש פורסם כי מיה דגן לא תמשיך לעונה השנייה של "מנאייכ", מתברר שאפשר למצוא חילוקי דעות מקצועיים גם בהפקה אחרת שצפויה לחזור בקרוב - סדרת הנוער המצליחה "זיגי", המשודרת בערוץ TeenNick למנויי HOT. 

ל-mako נודע כי כוכבת הרשת אלין כהן, מי שהייתה אחת ממשתתפות העונה הראשונה של הסדרה (בתפקיד משחק ראשון מאז שהתפרסמה), לא תמשיך לעונתה השנייה שצפויה להצטלם בקרוב. הסיבה, לפי גורמים המעורים בפרטים, היא חילוקי דעות בין הצדדים. גורם בכיר בערוץ אמר כי כהן בת ה-20, שגילמה את דמותה של הנערה לירז, "רצתה תפקיד גדול יותר, משמעותי, ובהפקה חשבו אחרת".

לפי אותם גורמים, חילוקי הדעות בין הצדדים הביאו את ההפקה לשנות את התסריט לעונה הבאה. "התפקיד של אלין כבר היה כתוב, בסוף נאלצו לשנות אותו ולהוציא את דמותה מהסדרה", מספר אחד מהם. מנגד, בצד של כהן טוענים כי הם הודיעו מראש שהיא לא מעוניינת לקחת חלק בעונה החדשה, גם לא בתפקיד גדול ומשמעותי. 

מטעמה של אלין כהן נמסר: "עם סיום הצילומים לעונה הראשונה של 'זיגי', אלין ומי מטעמה הודיעו מראש על כך שאין בכוונתה ליטול חלק בצילום העונה השנייה, גם בתפקיד גדול ומשמעותי יותר. ברור לנו שמנסים לעשות הייפ סביב הסדרה, ואין כמו להשתמש בשמה של אלין כהן. אלין מאוד עסוקה כרגע בחברה שלה, בסדרת ענק אחרת שבה היא תהיה בתפקיד ראשי ובפרויקטים נוספים".

בערוץ ניקלודיאון וחברת ההפקות ADD סירבו להגיב לידיעה.