העונה השלישית של "אמילי בפריז" היא הסדרה הכי נצפית של נטפליקס בישראל כרגע, והאמת, זה לא הישג מפתיע במיוחד. "אמילי בפריז" ידועה בתור סדרה מתקתקה שמספקת מפלט מהחיים האמיתיים, כזו שאפשר לסלוח לה על חוסר ההיגיון שלה - שלא לומר, טמטום - בדיוק בגלל שמטרתה הראשונה היא לספק אסקפיזם. אז כן, אנחנו רגילים לכך שבעולם של "אמילי בפריז" קורים כל מיני דברים טיפשיים. אבל יש גבול לכל תעלול: על פדיחת העריכה מהפרק השלישי של העונה החדשה כבר אי אפשר לעבור בשתיקה.

בפרק השלישי של העונה, אמילי מסתובבת בחדר המלון של מדלן, הבוסית האמריקאית משיקגו, שמספרת לה שחברת סבואר סוגרת את הסניף הפריזאי שלה. אז, אמילי מתקרבת לחלון, מביטה החוצה, וראו מה זה – שני מגדלי אייפל מופיעים בנוף הפריזאי שנשקף לעיניה של הגיבורה. כן כן, שניים. אלוהים יודע איך אף אחד מעורכי הסדרה לא הבחין בטעות המביכה.

@samehoodies She be like: yall who messed up we have deux ?? #fyp #emilyinparis #paris #france ♬ Mon Soleil (from "Emily in Paris" Soundtrack) - Ashley Park

גולש טיקטוק בעל שם המשתמש samehoodies הוא זה שהסב את תשומת ליבם של הצופים לפדיחת העריכה. הוא פרסם סרטון ובו הצביע על הכפילות, וגם כתב: "פריז כעיר היא מעריצה כל כך גדולה של אמילי, עד כדי כף שהם החליטו ליצור עוד מגדל אייפל ליד הישן". 

התגלית, כמובן, הפכה ויראלית במהרה. הסרטון המדובר גרף כמעט מאתיים אלף לייקים ומאות תגובות, כשגולשים רבים ניצלו את ההזדמנות כדי לצחוק על "אמילי בפריז". "'אמילי בפריז' גרמה לי להאמין שאפשר לראות את מגדל אייפל מכל מקום", כתבה גולשת אחת. "למעשה, ההפקה שלחה את מגדל אייפל שנמצא בווגאס לפריז רק בשביל השוט הזה!", כתב גולש אחר. "לא הרבה יודעים אבל האמת היא שמגדל אייפל זז ממקום למקום ככה שאפשר יהיה לראות אותו מכל מקום, כדי למקסם את האסתטיקה שלו", התבדח עוד גולש.