הריאיון שעורר סערה: חודשים ספורים לאחר הסערה סביב ריאיון של העיתונאית סיון כהן-סבן עם הנשיא לשעבר משה קצב, ל-mako נודע כי קטעים מהריאיון הגנוז ישודרו בקרוב בטלוויזיה. לפי גורמים המעורים בפרטים, ברשת 13 עובדים בימים אלה על סרט דוקומנטרי חדש אודות הסתבכותו הפלילית של קצב, שהורשע באונס, ובו ישולבו חלקים שהיו אמורים להיות חלק מריאיון בתוכנית האקטואליה "רגע האמת". 

הריאיון של כהן-סבן עם קצב, שיועד לשידור ברשת 13 בחודש דצמבר האחרון, עורר ביקורת רבה נגד הערוץ על עצם קיומו, ובהנהלה הודיעו לבסוף כי הוא לא ישודר כלל. "הנהלת רשת איננה מרגישה שלמה עם התוצאה הסופית ולכן התקבלה ההחלטה שלא לשדר אותו", נמסר בזמנו בהודעה. ל-mako נודע כי כהן-סבן לא תהיה מעורבת בסרט החדש אודות קצב, וכי הוא יופק על ידי חברת "קודה תקשורת" של רם לנדס שיהיה גם המפיק והעורך האחראי.

בשנת 2010 הרשיע בית המשפט המחוזי בתל אביב את קצב בעבירות אונס, מעשה מגונה והטרדה מינית של נשים שהיו כפופות לו בתקופות שבהן כיהן כשר התיירות וכנשיא המדינה. ב-2011 נגזר עליו עונש של שבע שנות מאסר בפועל, וב-2016 הוא השתחרר ממאסר לאחר שעונשו קוצר. במסגרת הסרט החדש של רשת 13, שיעסוק בדרמה המשפטית שהתנהלה סביב הנשיא לשעבר, יתראיינו בין היתר גורמים מהפרקליטות כמו עו"ד אירית באומהורן, שהייתה פרקליטה באותה התקופה, ועו"ד ציון אמיר. טרם ברור אילו קטעים מהריאיון שנערך עם קצב ישולבו בגרסה הסופית. הידיעה על שידור הסרט מגיעה במקביל לעליית סדרת הדרמה "אלף" בחברת yes, שם יוצג סיפור בדיוני השואב השראה מהפרשה. בין יוצרות הסדרה נמנית גם אודליה כרמון, מהמתלוננות הבולטות נגד קצב.