בוורלי הילס 90210 חוזרת הקיץ למסכים, וסנונית ראשונה בדמות טריילר נוסטלגי נצפתה: הלילה (שעון ישראל) פרסמו ברשת פוקס סרטון עם כל כוכבי הקאסט המקורי, שכידוע, התאחדו לרגל חידוש דרמת הנעורים המצליחה מהניינטיז, כשבמרכזו של הטריילר - שיר הנושא המזוהה כל כך עם הסדרה, שמתנגן בקטע באמצעות פעולות הבוקר הפשוטות שכולנו מכירים: 

אבל שירים בצד, מה שמרגש באמת היא האופציה לחזות שוב (והפעם ב-HDׂ) בפניהם של מי שגידלו אותנו דרך המסך - טורי ספלינג, שאנון דוהרטי, ג'ייסון פריטסלי, ג'ני גארת', בריאן אוסטין גרין, גבריאל קרטריס וגם איאן זירינג (סטיב), שזכור בתור הצלע הגברית הפחות אטרקטיבית בחבורה - והתבגר די מדהים, תודו. 

מי שבולט בהעדרו הוא, כמובן, לוק פרי (דילן בסדרה), שהלך לעולמו לפני כחודשיים בעקבות שבץ מוחי, והוספד על ידי כל חבריו לקאסט. בשבוע שעבר הודיעו חגיגית ברשת פוקס ש-ששת הפרקים המצופים (מינימליזם בהשראת משחקי הכס עונה 8?) יעלו ב-7 באוגוסט 2019, 19 שנים אחרי שהסתיימה בוורלי הילס המקורית. מעט מאוד ידוע על החידוש לסדרה מבחינה עלילתית, אך לפי השמועות, השחקנים יחזרו לגלם את הדמויות המקוריות בתוספת "השראה מחייהם של השחקנים עצמם". 

בוורלי הילס 90210
בוורלי הילס 90210

בוורלי הילס 90210 תשודר ב- yes וב- STING TV