אם נכנסתם בימים האחרונים לנטפליקס כדי לצפות, נניח, ב"גמביט המלכה" או ב"הכתר", כנראה שמתם לב לסדרה חדשה ולא מספיק מדוברת שמובילה את רשימת התכנים המבוקשים של ענקית הסטרימינג: "וירג'ין ריבר". הדרמה הרומנטית, שעונתה השנייה עלתה בסוף השבוע האחרון, היא עוד אחת משורת סדרות שמתרחשת בפרבר קטן ונידח - מתכון שכבר הוכיח את עצמו במקרים של "עקרות בית נואשות" ו"אופוריה". גם "וירג'ין ריבר", שמתרחשת בעיירה קטנה באותו שם, משחקת על אותו שטיק, ומי שצפה בשתי עונותיה יודע שאין מנוס מהתמכרות לחיי האהבה, העבודה והחברות של מל, ג'ק, דוק ושאר השכנים. 

עבור מי מכם שטרם צפה, "וירג'ין ריבר" עוקבת אחר מלינדה "מל" מונרו, שמתחילה לעבוד כאחות בעיירה שכוחת האל שבקליפורניה, כשהיא בטוחה שזה המקום המושלם לפתוח בו דף חדש ולהשאיר את העבר הכאוב מאחוריה. מהר מאוד, מל מגלה שהחיים בעיירה הקטנה אינם פשוטים כפי שחשבה. בדומה לדרמות רומנטיות אחרות, "וירג'ין ריבר" משתמשת בכל התרגילים הידועים של ז'אנר "דג מחוץ למים" (שנעשה לאחרונה גם ב"אמילי בפריז" ומציג אדם בסביבה חדשה ומנוכרת), ונעזרת גם בדמויות שבאות והולכות בדרמטיות וזהויות סודיות שלא יביישו אף טלנובלה. ואלו לא הסיבות היחידות שהפכו את "וירג'ין ריבר" ללהיט שהיא: הסדרה גם מחזיקה בצוות שחקנים מרשים במיוחד, שחלקם כנראה גם מוכר לכם מפרויקטים אחרים.

את האחות מל, למשל, מגלמת השחקנית אלקסנדרה ברקנרידג'. ברקנרידג' מחזיקה בקריירה טלוויזיונית מרשימה כבר מעל לשני עשורים, ובוודאי תזהו אותה מהסדרות "החיים עצמם", "המתים המהלכים" ו"אימה אמריקאית". מל, כאמור, הגיעה לעיירה הקטנה כדי להשכיח את ההפלה שעברה ואת מות בעלה - אבל מוצאת את עצמה במרכזן של דרמות חדשות ולא פחות מטלטלות.

לצידה של ברקנרידג' מככב בסדרה גם שחקן נוסף שאת הפנים שלו בוודאי ראיתם כבר בעבר: מרטין הנדרסון. הנדרסון מגלם בסדרה את דמותו של ג'ק שרידן, חייל לשעבר עם פוסט טראומה שמנהל בר. על הדרך, הוא גם נאה במיוחד, והוא הופך, איך לא, למושא אהבתה של מל. לג'ק, כפי שאפשר להבין, יש הרבה התמודדויות, אבל זה לא מנע ממפיקי הסדרה להפוך אותו לקורבן של תקרית איומה (לא נגלה לכם מה קרה, אל תדאגו). אם אתם חובבי ז'אנר הדרמות סוחטות הדמעות, אתם כנראה מכירים את הנדרסון בתור ד"ר ניית'ן ריגס מ"האנטומיה של גריי", המאהב של מרדית' שנכנס לחייה לאחר מותו של דרק שפרד - אבל השחקן מככב גם בעוד יצירה אחת אייקונית ומפתיעה במיוחד: הוא גילם את החבר של בריטני ספירס בקליפ ללהיט הבלתי מעורער שלה, "Toxic". כן, קראתם נכון.

גם השחקנים הנוספים בסדרה מתפארים בקריירות משחק שלא באות בקלות. דניאל גיליס, שמגלם את מארק, בעלה המנוח של מל, מוכר לכם כנראה מדרמת הנוער הידועה "יומני הערפד" - בה הוא גילם את אלייז'ה; לורן המרסלי, שמגלמת בסדרה את שרמיין רוברטס, גם היא שחקנית מפורסמת - וכנראה תזהו אותה מהסדרה "אורפן בלאק" שזמינה גם היא בנטפליקס; את ג'ון מידלטון מגלם השחקן קולין לורנס, שמחזיק ברפרטואר מקצועי מכובד וכיכב ב"ריברדייל", "ההריגה", ועוד רבות אחרות; והרשימה עוד ארוכה. הסדרה, בינתיים, שומרת על מקומה המכובד בראש רשימת הסדרות הנצפות ביותר של נטפליקס - ונראה שההייפ מוצדק לחלוטין.