מעטים השחקנים והשחקניות בעולם שנהנים מפריבילגיה כמו זו של מייגן מרקל, שגם שנתיים לאחר עזיבתה את הסדרה "Suits" מצליחה לייצר כותרות סביב הנעשה איתה על הסט. אז מה קרה הפעם? סרט חדש - אחד מתוך רבים - העוסק בחייה החדשים של מרקל, מכיל בו פרט שטרם נחשף עד היום: הכינוי שהוצמד לה במהלך הצילומים לסדרה. 

בסרט חדש של גוף התקשורת VICE הנקרא "מייגן מרקל בורחת מהכלא" (Meghan Markle Escaping the Crown) הוצגו ראיונות שונים הנוגעים לחייה של מרקל, ולעזיבה שלה ושל הנסיך הארי את בית המלוכה הבריטי. אחד המרואיינים בסרט הוא אומיד סקובי, כתב בריטי המתמחה בענייני בית המלוכה. בראיון איתו, בין שאר הפרטיים הרכילותיים אודות מרקל, ציין סקובי את הכינוי אשר ניתן לה על סט הצילומים של "Suits", בה כיכבה עד אשר נישאה לנסיך הבריטי ועזבה בתום העונה השביעית.

אז מה היה הכינוי של מרקל? לפי סקובי, על סט הצילומים של הסדרה נהגו לפנות לשחקנית כאל "מייגן משיגה הכל" (או בנוסח האנגלי והגס יותר, "Meghan gets shit done"). סקובי מסביר כי הכינוי הזה ניתן למרקל בזכות היוזמות אותן הייתה מובילה בקרב הצוות והקאסט.

 אחת היוזמות של מרקל, מספר סקובי, הייתה תרומה של שאריות מזון שנותרו על הסט עבור מחוסרי בית. בראיון שנערך בעבר עם אחד מבמאי הסדרה, בריאן האריס, נחשף כי "בחג ההודיה היא הייתה מביאה את כל האוכל... את כל תרנגולי ההודו ומה שמסביב, עבור יותר מ-100 איש". לפי דיווחים אחרים, מרקל נהגה להביא עמה גם את חברי הקאסט של "Suits" למרכז הקהילתי בו התנדבה. 

לא מדובר בכינוי היחיד לו זכתה הדוכסית לשעבר בזכות פעולותיה ההומניטריות. בשנה שעבר, אחד מהמרכזים הקהילתיים בטורונטו בהם נהגה להתנדב סיפר כי כאשר מרקל הייתה מגיעה, במקביל לעבודתה בסדרה, היא הייתה זוכה לכינוי "מייגן האהובה". 

נראה שגם אם שמועות כאלה ואחרות על יחסיה של מרקל עם בנות משפחת המלוכה טוענות אחרת, על סט הצילומים מדובר היה באדם אהוב במיוחד. מרקל שומרת על קשר עד ימים אלה עם גבריאל מאכט ופטריק ג'יי אדמס, כוכבי הסדרה, והשניים אף הגיעו לחתונתם של מרקל והנסיך הארי.