ימים בודדים חלפו מאז עליית הפרסומת החדשה של פרטנר, בכיכובו של שופט "הכוכב הבא" סטטיק, והקמפיין כבר מעורר לא מעט רעש. הסיבה: סטטיק עוקץ בפרסומת את בזק, המתחרים הישרים של פרטנר, שהשתמשו גם הם בעבר בשיר "בוקר טוב" מהמחזמר "עוץ לי גוץ לי" בקמפיין שלהם.

לאחר שהפרסומת של פרטנר עלתה לאוויר, בבזק פנו לרשות השנייה בדרישה להסיר את הפרסומת, וזאת משום שלטענתם היא מטעה את הצופים בבית, כך פורסם לראשונה ב"ערב טוב עם גיא פינס". לפי בזק, כאשר סטטיק מלגלג על הפרסומת של בזק משנת 2018 - בה עומר אדם וגידי גוב מספרים על הנתב החדש שלהם, נתב שהוא מהיר וחזק יותר לדבריהם - מדובר בהטעיה של הצרכנים.

בפרסומת של פרטנר וסטטיק, המוזיקאי נשמע כשהוא לועג לבזק וטוען כי להם (פרטנר) יש פרייבט פייבר, ולא סיב שמתחלק בין הדיירים בבניין, מה שאין לבזק. עוד אומר סטטיק כי למתחרים (בזק) יש דבר "חדש", וכי הסיבים שלהם "מאחרים" ושהמנויים מתחלקים עם השכנים - מה שמביא להאטה, לכאורה. 

גורמים בתעשייה אומרים כי מה שהפריע לבזק הוא לא ההטעיה לכאורה, אלא הפרסומת שלועגת להם - מאחר שאת ההשקה של הפרייבט פייבר הם ביצעו עוד בחודש נובמבר של השנה שעברה. לפי אותם גורמים, ההתייחסות העוקצנית כלפי בזק היא מה שעורר את זעמם, ומה שהביא אותם לפנות לרשות בדרישה להסיר את הפרסומת.

מפרטנר נמסר: "מדובר כבר בקמפיין שני לפרייבט פייבר של פרטנר, כשהקודם עלה עוד ב-2020. אז בוקר טוב למתחרים שנשארו מאחור".

מבזק סירבו להגיב לידיעה. מהרשות השנייה נמסר כי "העניין בבדיקה".