אמש (שבת) העונה החדשה של "הזמר במסכה" יצאה לדרך, ושישה מפורסמים עלו על הבמה הנוצצת בתחפושות היסטריות בלשון המעטה. רגע לפני שנגלה הערב מי הכוכב שנמצא מתחת לתחפושת, עופר חדד, שכולנו מכירים אותו כמגיש חדשות מעונב ורציני, מגיב בשידור חי לטענה - האם הוא האיילה?

"את יודעת שסיבכתם אותי?", שאל חדד את אופירה אסייג שהתארחה אצלו במהדורה הקבועה, "בזמן השידור אתמול קיבלתי הודעות מאנשים ששאלו אם זה אני. הם שלחו לי את התמונה שבה רואים את הקובייה, עליה כתובה הספרה שלוש - שזו התוכנית שאנחנו מדברים בה עכשיו. בנוסף, לבן שלי קוראים אייל. לך תוכיח שאתה לא זמר".

"הטלפון שלי בקריסה", השיבה מנגד אופירה לעיתונאי, "אתה קיבלת הודעות על דמות אחת, תאר לך מה עובר עליי - אני מתנצלת בפני ה-3,500 אנשים שלא עניתי להם מאז אתמול. מעכשיו, האימוג'י עם הרוכסן בפה - זה האימוג'י היחידי שאני אשלח בחודשיים הקרובים".

האיילה  (צילום: הזמר במסכה, קשת 12)
צילום: הזמר במסכה, קשת 12

כזכור, בעונה שעברה אסייג פענחה את רוב הרמזים בהצטיינות מרשימה, מה שהקנה לה את הטייטל האייקוני - מלכת הניחושים. בשל כך, העונה ההפקה החליטה להקשות עליה. "אחרי כל מה שחזיתי בשנה שעברה ההפקה לקחה אותי כפרויקט. אמרו לי אופירה-  'חכי תראי מה נעשה לך'. היה לי מאוד קשה, קלעתי פה ושם, אבל לא הפגזתי כמו שנה שעברה".

בני גנץ הצהיר שהוא לא הסוס, ולמי שלא יודע יש לו יכולות בתחום הזה - הוא חובב שירה וחזנות.
"סטטיק אמר - 'אני בטוח שזה בני גנץ', ואז אני צרחתי ואמרתי - 'אם בני נכנס לתוך סוס אני מתה'. אני לא יודעת אם הוא כן או לא, אבל זה היה כל כך נחמד מצידו לזרום עם הקטע. פעם הבאה שהוא מופיע באופירה וברקוביץ', אני מזמינה לו הופעה מקיסריה".