נטלי פורטמן (צילום: getty images)
צילום: getty images

מילי בובי בראון אמנם רק בת 13, אבל נחשבת לאחת הכוכבות הכי גדולות ומוערצות בימים אלה, שאפילו זכתה למועמדות לאמי בשנה שעברה. תפקידה כאילבן נטולת השיער ב"דברים מוזרים" (Stranger Things) של נטפליקס הזניק לה את הקריירה ומשך לא מעט תשומת לב מצד חובבי מד"ב צעירים. וסביר להניח שזו רק ההתחלה - בראון צפויה לככב כבר בשנה הבאה בסרט ההמשך של "גודזילה".

מי שכנראה תוכל הלזדהות איתה בקלות היא נטלי פורטמן, שהתחילה גם היא את הקריירה שלה בגיל צעיר מאוד ב"לאון", ועשתה תפקיד מד"ב ראשון בגיל 18 כפדמה אמידלה ב"מלחמת הכוכבים: אימת הפאנטום". בהמשך הקריירה שלה היא אפילו גילחה את ראשה עבור הסרט "ונדטה", ומשם המשיכה לככב בשלל שוברי קופות וסרטים שהקנו לה לא מעט מועמדויות ופסלונים.

אלא שהדמיון בין הקריירה של שתי השחקניות לא נגמר כאן. גולש טוויטר העלה לאחרונה תמונות של השתיים (כאשר פורטמן הייתה צעירה יותר) בהן הן נראות זהות כמעט לחלוטין, ושאר המשתמשים התחרפנו - עד כדי כך שעשרות גולשים החלו להציף את הרשת בתמונות בהן השתיים נראות זהות, ולדרוש הסברים ותשובות. 
האם ביקורה בעולם ה-Upside Down של "דברים מוזרים" חשף את בראון ככפילה מעולם מקביל של נטלי פורטמן? או שאולי האחרונה הספיקה ללדת ילדה בחשאי שקיבלה ממנה לא רק את היופי, אלא גם את כישרון המשחק? התשובה היא כנראה לא, אבל היי, תמיד כיף שמשווים אותך לאחת השחקניות הכי מוערכות בהוליווד.


tvbee בפייסבוק