תמיד רציתם להתלבש כמו רייצ'ל? להתכרבל עם הפינגווין של ג'ואי? ולהציץ מעינית הדלת דרך המסגרת של מוניקה? אם התשובות הן - "כן, כן וכן!" יש לנו חדשות טובות עבורכם. במסגרת חגיגות 25 שנה ל"חברים", אולפני האחים וורנר חשפו כי ימכרו פריטים מהסדרה - החל מאביזרים, תלבושות, קישוטים וחומרים שקשורים להפקה מ-10 העונות של הסדרה. המכירה הפומבית תתחיל בשלישי בדצמבר ותסיים ב-17 בדצמבר, והרווחים יתרמו לפרויקט טרוור למניעת התאבדות בקרב נוער להט"בי.

את המכירה עורכים אולפני וורנר בשיתוף עם פרופסטור, חנות אספנות אינטרנטית שמוקדשת לסדרות וסרטים. מה תוכלו לקנות במכירה? תמורת 1,000 - 1,500 דולר, בובת הפינגווין המקורית של ג'ואי - האגסי - יכולה להיות שלכם. תוכלו לרכוש את התלבושות של רייצ'ל מוניקה ופיבי ולהתמוגג מהמחשבה שג'ניפר אניסטון ואתן חולקות פריט לבוש. בנוסף, תוכלו לקנות העתק של הספה מקפה סנטרל פרק והעתק של מסגרת העינית מהדירה של מוניקה.

אם אתם חובבי שייט, תוכלו להיות הבעלים הגאים של קאנו העץ המקורי של צ'נדלר וג'ואי, שמגיע עם שני משוטים ויעלה לכם בין 4,000 ל-6,000 דולר. ועם חנוכה מעבר לפינה, תוכלו לרכוש העתק של תחפושת ארמדילו החגים של רוס תמורת 10,000-15,000 דולר.

גם ההזמנות לחתונה של מוניקה וצ'נדלר ניתנות לרכישה במחיר של 1,000 -1,500 דולר. מה עוד מוצע למכירה? תחפושת הסופרמן של ג'ואי, רישיון הנהיגה של אורסולה בופה ועטיפת קלטת הפורנו של אורסולה. בנוסף, כל מי שירשם למכירה יוכל לזכות בתסריט מקורי מ"חברים".