גם אם השם ונסה קלוק לא מוכר לכם, אולי תזהו את פניה מהופעתה כאנה בעונות החמישית והשישית של "המתים המהלכים" או כדקוטה מסדרת עורכי הדין "Common Law". נוסף על אלה היא הופיעה בתפקידים קטנים בסרטים "סגן הנשיא" ו"מכונת הכסף", ביימה, כתבה והפיקה בפרויקטים שונים בהוליווד. קלוק גם עומדת במרכזה של פרשייה לא מאוד נעימה, שחלקים נרחבים ממנה תועדו וזכו להפצה נרחבת בימים האחרונים הודות לאתרי הרכילות.

בני משפחתו של בן זוגה לשעבר של קלוק הגיעו לדירתם של בני הזוג, ככל הנראה כדי לפנות את חפציו מהמקום אחרי שהשניים נפרדו. בין משפחת בן הזוג לקלוק התגלע וויכוח שהפך לאלים. בן הזוג לשעבר, שחזה שלשם יתגלגלו הדברים, הזעיק את המשטרה לקומפלקס המגורים. השוטרים שהגיעו למקום נשאו על גופם מצלמות, וצילומיהם חשפו את קלוק במצב רגשי לא פשוט, כשהיא נסערת מאוד, בוכה ומקללת, ואף מכה את אחת מבנות המשפחה של האקס אחרי שזו מכנה אותה "דרמה קווין". לפי התלונה שהוגשה נגדה, קלוק חטפה גם את מכשיר הטלפון של האישה וזרקה אותו מגובה גרם מדרגות אל מגרש חנייה. השחקנית והמפיקה הורחקה מהמקום למעצר בתחנת המשטרה של מחוז אורנג' בקליפורניה.

ואולי מה שמעיד יותר מכל על מצבה הרעוע של קלוק הוא התגובה שהעבירה ל-TMZ. אם בדרך כלל שחקנים הוליוודיים מגיבים לידיעות אודותיהם ב"אין תגובה" סמלי, קלוק הגיבה: "אתם יכולים לדמיין מה צריך לקרות כדי להביא אדם לנקודה הזאת?". לבני משפחתו של בן זוגה ביקשה למסור פרפאזה על מזמור חג המולד "Deck The Halls": "זו העונה לניצול והשפלה של בני אנוש אחרים, בלי הסיפור המלא".