למה המשתתפות בעונה הבאה של גולסטאריות מרוטשות עד כדי כך שהן כמעט לא מזוהות? בהזמנה שנשלחה היום (ב') מ-HOT למוזמנים לאירוע ההשקה של "גולסטאריות 3" אי אפשר לפספס את העובדה שתקוה גדעון - שכבר יצאה בעבר נגד ריטוש תמונות לא מציאותי - עברה טיפול פוטושופ שכולל הבהרה של גוון העור שלה, ושכל הנשים בתמונה נראות שונות מאוד מהמראה האמיתי שלהן.

כל הנוכחות בתמונה שיתפו בחשבונות שלהן ברשתות החברתיות תמונות מההפקה, חוץ מגדעון, שגם סירבה להגיב לכתבה הזו. אחת מכוכבות הדוקו-ריאליטי, שביקשה לא להיחשף, אמרה בשיחה עם tvbee כי הריטוש מוגזם לגמרי. "אני לא מבינה למה אנחנו נראות כמו דמויות ממשחק מחשב", תהתה, "למה היה צריך לגעת בנו מעבר לתיקונים קלים? זה עצוב. אבל הכי כואב לי על תקוה שהחליטו להפוך אותה ללבנה, למישהו שם כנראה יש בעיה עם צבע העור שלה, אחרת אין הסבר הגיוני לזה. כי אפשר לעשות תיקונים, הכל בסדר, אבל זה ממש ליצור מציאות אחרת. ותקוה הכי נגד ריטושים כבר שנים. אני מאוד מקווה שמי שאחראי לזה יבין את הטעות שעשה ויחזור בו".

גדעון כבר הייתה מעורבת בסערת פוטושופ, כאשר הצטלמה לקמפיין הלבשה תחתונה של המותג FIX ביוני 2020. לאחר שתמונות מהסט, שבהן גדעון נראית רזה יותר ובהירה יותר מאשר במציאות, פורסמו בתקשורת, נשמעה ביקורת חריפה ברשתות החברתיות על ההטעיה של הלקוחות. גדעון הבהירה כי היא אינה מעוניינת שתמונות שלה יעברו ריטוש כל כך בוטה, ושחשוב לה לשמש מודל חיובי. "ההחלטה שלי להצטלם בהלבשה תחתונה הייתה אמירה. אני לא מדברת על דימוי גוף - אלא מיישמת אותו בפועל", כתבה אז. "אני משמשת דוגמה לבנות ולנשות ישראל והן לחברות השונות במשק הישראלי. לגבי הביקורות, לצערי הרב תמונות היח"צ אינן מייצגות את תמונות הקמפיין".   

בעונה השלישית של "גולסטאריות" משתתפות תקוה גדעון, ליטל סמדג'ה, מירב בן ארי, טיילור מלכוב, מאיה בוסקילה, מיטל דיין, רוסלנה רודינה, נאם הורוביץ, שמחה גואטה, אורטל עמר, סילבי ז'אן, תמי יחזקאל וליהיא גרינר. ב-HOT סירבו להגיב והפנו לחברת ההפקה ADD, שתגובתה טרם התקבלה.