"אני בדיוק יוצאת מהאולפן של 'אופירה וברקוביץ', והם פשוט עשו לי אמבוש", צייצה בטוויטר הדר מוכתר רגע אחרי הראיון עם אופירה וברקוביץ' אשר ישודר היום (18:00, קשת 12) והמשיכה: "הם הביאו לתוכנית את אחד מהאנשים שלא סובלים אותי, כדי שיבוא וילכלך עליי בפריים טיים. רק לי עושים את הדברים האלה, לאף פוליטיקאי אחר הם בחיים לא היו עושים דבר כזה. באתי והתכוננתי ורציתי לדבר על המפלגה שלי, אני צריכה לשמוע כמה אני לא טובה?  כמה אנשים מלכלכים עלי?מה עשיתי? לקחתי שוחד? גנבתי? לליברמן ולאיילת שקד לא היו עושים את זה - אז למה חובטים בי בלי סוף?".

 

 

 

למי שעדיין לא מכיר את שמה של מוכתר, מדובר בצעירה בת 20, שהחלה את דרכה הפוליטית בטיקטוק וסחפה אחריה עשרות אלפים. היום היא כבר מכהנת כיושבת ראש מפלגת "צעירים בוערים" ובטוחה שמקומה נמצא בכנסת.

בפעם הקודמת שבה היא התראיינה אצל אופירה אסייג ואייל ברקוביץ', מוכתר הסבירה לצמד בנחרצות כיצד היא תפעל לשינוי. "אני יכולה לטפל ביוקר המחייה, אין אף אחד שמחזיק אותי", והסבירה כי למרות גילה הצעיר היא יכולה לעקוף מנוסים ממנה. "במבחן התוצאה הפוליטקאים שלכם עם החליפות והעניבות כשלו. הם יהרסו לנו את  החיים".

מהפקת התוכנית נמסר:
במהלך צילומי התוכנית אופירה וברקוביץ הדר מוכתר בחרה לעזוב את האולפן לאחר שעומתה עם אחד מחברי מפלגתה עד לאחרונה. העימות המלא ישודר הערב ב-18:00.