הזמרת ושופטת "הכוכב הבא" שירי מימון לוהקה ל"מלכת היופי של ירושלים", כך נודע ל-mako. מימון, שנמצאת בתקופה עמוסה במיוחד של הופעות וצילומים לעונה החדשה של "הכוכב הבא", מוסיפה לעצמה ללוח הזמנים העמוס גם תפקיד משחק. לפי גורמים המעורים בפרטים, מימון צפויה להצטרף בתפקיד אורח לעונה השנייה של הדרמה היומית של yes, שהחלה את צילומיה בצפת ממש לאחרונה. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, מימון תגלם את אשת הקצב, והעונה עתידה לעלות למסך לקראת סוף השנה.

 

מלכת היופי של ירושלים (צילום: נטי לוי , יח"צ באדיבות yes)
בקרוב עם שירי. "מלכת היופי של ירושלים" | צילום: נטי לוי , יח"צ באדיבות yes

מימון כיכבה לאחרונה בתפקיד הראשי בסרט "מחילה" של גיא עמיר וחנן סביון ב-2019. בשנה שעברה היא השתתפה בסדרה "השוטרים" של קשת, המבוססת על פרשת השוטרים הנוקמים בנהריה. הזמרת מצטרפת אל הקאסט הקיים שכולל את הילה סעדה, עירית קפלן, סוול אריאל אור, יובל שרף, מיכאל אלוני, ישראל אוגלבו ומלוי לוי, לצד הליהוקים החדשים מייקל לואיס ואקי אבני. הסדרה, כפי שפרסמנו כאן לראשונה, נמכרה לנטפליקס וזמינה לצפייה בארה"ב, בישראל ובמספר מדינות באירופה. 

"מלכת היופי של ירושלים" זכתה בפרס הדרמה היומית הטובה ביותר בטקס פרסי הטלוויזיה, ואף זיכתה את עירית קפלן בפרס השחקנית המשנה הטובה ביותר. היא מבוססת על ספרה של שרית ישי לוי, ועוקבת אחר סיפורם של שלושה דורות במשפחת ארמוזה בשנים שלפני הקמת המדינה. את הסדרה מפיקה חברת ארצה הפקות ויצרו אסתי נמדר תמאם, שלמה משיח ועודד דוידוף.