אחרי ההפסד המסתמן שלו לג'ו ביידן, לנשיא היוצא דונלד טראמפ נשארו כעת קצת יותר מ-30 יום בבית הלבן, מה שאומר שאם הוא רוצה לנצל את הזכות החוקתית שלו ולהעניק חנינה לכמה פושעים - זה ממש הזמן לעשות את זה. ומי אם לא ג'ו אקזוטיק, כוכב "טייגר קינג" של נטפליקס, יחליט לקפוץ את ההזדמנות כדי לבקש חנינה? עכשיו נודע שאקזוטיק לא רק שואף לנצל את שארית ימיו של טראמפ בשלטון, אלא גם מנסה לגייס כוכבת ריאליטי נוספת שתסייע לו בכך: מדובר, איך לא, במלכה האם קים קרדשיאן

לפי מגזין Entertainment Tonight, אקזוטיק בן ה-57, המרצה בימים אלה עונש מאסר, כתב בחודש שעבר מכתב בכתב ידו לקרדשיאן, בו הוא מתחנן בפניה להשתמש במעמדה כפעילה למען צדק (קרדשיאן סייעה בעבר לפושעים להשיג חנינות), ולעזור לו לשכנע את הנשיא. "אני יודע שמעולם לא פגשת אותי ואולי גם לא תרצי, אבל אני מאמין שאכפת לך מערכי הצדק של מערכת המשפט", כתב אקזוטיק ב-4 בנובמבר, "אני כותב לך את המכתב הזה לא כג'ו אקזוטיק אלא כאדם בשם ג'וזף מלדונדו-פאסג', ומבקש ממך לעזור לי ולפנות 10 דקות מזמנך, להתקשר לנשיא טראמפ ולבקש ממנו להביט במסמך החנינה בן 257 העמודים שלי. מדובר בעדות לכך שאני חף מפשע, ואני מבקש מהם לחתום על חנינה כדי שאוכל לחזור הביתה (לבן זוגי) דילון ולאבי".

"איבדתי 57 שנים של עבודתי", ממשיך אקזוטיק, "את גן החיות שלי, אמי מתה, אבי גוסס ונלקחתי מבעלי שאני אוהב מאוד. כולם כל כך עסוקים בלעשות סרטים, להתראיין, למכור דברים ולהתחפש אליי, וכולם שוכחים שאני אדם אמיתי בכלא שמונעים ממנו לספר את הסיפור שלו בעצמו, בגלל משהו שלא עשיתי". בהמשך, אקזוטיק אף ביקש מקרדשיאן להתקשר אליו והבטיח לה ש"אף אחד לא צריך לדעת שעשית את זה". 

כוכב הריאליטי מרצה גזר דין של 22 שנים בכלא בטקסס לאחר שהורשע בין היתר קשירת קשר לרצוח את קרול בסקין, מנהלת שמורת הטבע Big Cat Rescue, שאף קיבלה בעלות על גן החיות שלו בחודש יוני האחרון. כרגע עוד לא ידוע אם קים תיענה לבקשה, אבל נראה כי גם לפני שאקזוטיק התחנן לעזרתה - היא ומשפחה גילו עניין רב ב"טייגר קינג" בה השתתף; בחג ההאלווין האחרון, קרדשיאן התחפשה לבסקין יחד עם ילדיה שהתחפשו לנמרים, וצייצה בעבר על אהבתה ל"טייגר קינג" כששאלה את עוקביה האם הם מאמינים שבסקין אכן רצחה את בן זוגה, כפי שנרמז בסדרה. בסקין עצמה אף הציעה לקרדשיאן בעבר לבקר בשמורת Big Cat Rescue, אך מעולם לא קיבלה תשובה פומבית.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)