יהודה לוי כבר גילם הרבה תפקידים - והפעם הוא ייכנס לנעליו של ראש השב"כ: לוי לוהק לתפקיד ראשי בסדרת המתח והריגול החדשה של קשת 12, "האויב שבתוכנו", שיוצריה הם רון לשם, עמית כהן ודניאל אמסל.

"האויב שבתוכנו" תעסוק בעולם של קץ הפרטיות וביכולת של גורמים עוינים, לצד המדינה ומוסדותיה, לפרוץ לכל מכשיר טלפון נייד, מצלמה או מחשב, ולרגל אחרי הסודות הכי כמוסים שלנו. לוי עתיד לגלם את דמותו של ראש השב"כ בחודש המטלטל בחייו המקצועיים והאישיים: גילוי ההדלפה החמורה ביותר בתולדות הארגון, שתוביל לחשדות בכל הסובבים הקרובים אליו.

את הסדרה יביים אופיר לובל, מפיקים שנהר הפקות, והיא צפויה לצאת במהלך השנה לצילומים ולעלות בקשת 12. בעשור החולף השקיעה קשת כחצי מיליארד ש"ח בסדרות מקור ובשנה הקרובה צפויה להשקיע למעלה מ-100 מיליון ש"ח בהפקה ופיתוח של 10 דרמות ישראליות מקוריות.  

לפני פחות משבועיים זכה לוי באחד הפרסים היוקרתיים ביותר בפסטיבל סירייס מאניה בצרפת, על תפקידו בסדרה "ריקוד האש" של רמה בורשטיין, שתעלה בקרוב ב-yes. לוי מגלם בה את נתן, בנו הבכור של אדמו"ר מנוח שחי בקהילה חרדית סגורה, ואמור לרשת אותו. בנוסף, לוי מצטלם בימים אלה לסדרה "איסט סייד" של כאן 11, שתעסוק בחייו של סוחר נדל"ן נטול אידיאולוגיה במזרח ירושלים. את הסדרה יצרו יעל רובינשטיין ויוסי מדמוני - ומשחקת בה גם נטע ריסקין, שכיכבה לצד לוי בסדרה "איש חשוב מאוד".