פרסום ראשון: השחקנית הישראלית ליהי קורנובסקי קוטפת תפקיד בינלאומי נוסף - ותככב בסדרה חדשה מבית שירות הסטרימינג האמריקאי הולו. על סט הסדרה, שתיקרא "We are the Lucky Ones", היא צפויה לפגוש גם את השחקנים הישראלים ליאור אשכנזי ומורן רוזנבלט. 

כפי שפורסם לראשונה ב-mako, אשכנזי ורוזנלבט - שאליהם קורנובסקי מצטרפת כעת - כבר לוהקו לסדרה החדשה מבית ענקית הסטרימינג. "We are the Lucky Ones" צפויה לעסוק בארבעה בני משפחה, ניצולי שואה, שמתאחדים שמונה שנים לאחר תום מלחמת העולם השנייה, ובקאסט שלה נמנים גם שחקנים בינלאומיים כמו רובין ווייגרט ("דדווד"), ג'ואי קינג ("דוכן הנשיקות") ולוגאן לרמן (סרטי "פרסי ג'קסון"). ליהוקה של קורנובסקי, שתגלם בסדרה נערה צ'כית, נשמר עד עתה בסוד.

עוד לפני ההצטרפות ל"We are the Lucky Ones", שאותה יביים במאי התיאטרון תומאס קייל ("המילטון", "כנר על הגג"), קורנובסקי כבר הופיעה בהצלחות בינלאומיות: היא כיכבה לצד איילת זורר בדרמה "לאבד את אליס" מבית HOT, שנמכרה לשידור בשירות הסטרימינג אפל TV פלוס, ואף הגיעה לפסטיבל קאן האחרון עם סרטו של במאי האימה דיוויד קרוננברג, "פשעי העתיד". לאחרונה סיימה קורנובסקי לצלם תפקיד ראשי בסרט "לשרוף את השמיים", לצדו של עלא דקה, ואת הסדרה "שמיים אדומים" בהשתתפותה שצפויה לעלות בהמשך ברשת 13.