מעריצי "סקס והעיר הגדולה" משכבר הימים ככל הנראה התרגשו מאוד לשמוע על סדרת ההמשך, שזכתה לשם “And Just Like That” ותעלה ממש בקרוב למסך. אבל המעריצים הישראלים נמלאו חשש: סדרת ההמשך שייכת ל-HBO מקס, שירות הסטרימינג מבית HBO שעד כה תכניו לא היו זמינים לצפייה בישראל (בניגוד לתכנים של HBO, שמגיעים לרוב ל-yes ול-HOT). כעת, בשורה חדשה ומרעישה משנה לחלוטין את התמונה ומהווה טלטלה של ממש עבור עולם הטלוויזיה הישראלי: חברת HOT הכריזה על עסקת ענק במסגרתה תכנים בולטים של שירות הסטרימינג יהיו זמינים לצפייה בישראל, ביניהם גם סדרת ההמשך של "סקס והעיר הגדולה", שתעלה בדצמבר.

במסגרת העסקה רכשה HOT תכנים נוספים של שירות הסטרימינג, ובהם פרק האיחוד של "חברים" יחד עם כל פרקי הסדרה המקורית, הריבוט של "אחת שיודעת", הסדרה המצליחה "הדיילת" בכיכובה של קיילי קווקו מ"המפץ הגדול" וכן כל העונות של "המפץ הגדול". 

השינוי המשמעותי ביותר שיחכה לצופי "סקס והעיר" בסדרה החדשה הוא היעדרותה של קים קטרל, אחת מכוכבות הגרסה המקורית. מי שצפויה למלא את מקומה היא השחקנית ניקול ארי פרקר, שתגלם את דמותה של ליסה טוד ווקסלי: אמא לשלושה ילדים, נשואה לאיש עשיר ויוצרת דוקו במקצועה. הליהוק של פרקר, לצד זה של השחקן.ית הא.בינארית שרה רמירז ("האנטומיה של גריי"), אמור להרחיב את הייצוג בסדרה לדמויות שאינן לבנות - נושא עליו "סקס והעיר" ספגה ביקורת בעבר. 

חברים (צילום: Warner Bros. Television; HBO max)
פרק האיחוד של "חברים" | צילום: Warner Bros. Television; HBO max

יחד עם סדרת ההמשך המצופה, שתשודר בישראל ב-HOT במקביל לשידורה בארה"ב, יגיע לארץ גם פרק האיחוד המדובר של "חברים". הפופולריות של הסדרה עוד בימי שידורה, יחד עם תחייתה המחודשת בנטפליקס, הפכה את פרק האיחוד ההוא - ששודר במאי האחרון בארה"ב - למצרך מבוקש ביותר ולאחד האירועים המצופים ביותר בלוח השנה הטלוויזיוני. אבל בעוד האמריקאים זכו לצפות בפרק בזמן אמת ובאופן חוקי, הישראלים נאלצו להסתפק בצפייה פיראטית, שכן הפרק לא היה זמין לצפייה בישראל.

"הדיילת" היא אחת הסדרות המוערכות של השנה בארה"ב: הסדרה זכתה לשבחי המבקרים וקיבלה לא מעט מועמדויות בטקסי הפרסים. היא עוקבת אחר הדיילת קסנדרה באודן (קווקו), שמתעוררת בחדר המלון שלה בבנגקוק כשהיא סובלת מהגנאובר. למרבה האימה, היא מגלה לצידה את גופתו של הגבר איתו בילתה ליל אמש.

הגרסה העדכנית של "אחת שיודעת", לצערם של לא מעט מהמעריצים השרופים, לא עוקבת אחר סרינה, בלייר ושאר הדמויות מהסדרה המקורית. עם הידיעה על חידוש הסדרה, לא מעט מהצופים הוותיקים תהו האם בכלל ניתן לקרוא לגרסה החדשה "אחת שיודעת" אם הקשר בינה ובין הסדרה המקורית מסתכם בנסיבות חייהן של הדמויות ותו לא. החידוש עוקב אחר חבורה של מתבגרים עשירים שלומדים בתיכון הפרטי קונסטנס ביליארד ונחרדים לגלות שחשבון אינסטגרם מסתורי עשוי לחשוף את כל סודותיהם. ובכל זאת, הסדרה זכתה לביקורות חיוביות לרוב.