כמו שזה נראה כרגע, בקרוב יתרחש על המסך רגע שיאחד מולו פחות או יותר את כל העולם. הפעם לא מדובר בטקס פתיחת אולימפיאדה או חלילה באסון המועבר בשידור חי, אלא בריאיון הטלוויזיוני הראשון של מייגן מרקל, שלפי מספר דיווחים תעניק אותו ללא אחרת מאשר אלן דג'נרס, אולי מנחת הטוק שואו הגדולה ביותר בארה"ב בימים שאחרי אופרה ווינפרי. ריאיון שאחרי כל הדרמות האחרונות במשפחת המלוכה הבריטית, קשה יהיה להתעלם ממנו.

כאשר נשאלה על ידי צלם פפראצי במהלך סוף השבוע על הדיווחים לפיהם הדוכסית לשעבר תעניק לה את הריאיון הראשון שלה מאז היא והנסיך הארי עזבו את תפקידיהם המלכותיים ועברו לקנדה, השיבה דג'נרס "בטח, אני מתרגשת". מאחר ומדובר במנחת טלוויזיה שהיא גם קומיקאית, וידועה בחוש הציניות שלה, רבים עדיין מסרבים להשתכנע כי הריאיון יוצא לדרך, אבל נכון לעכשיו ברור שהכחשה גורפת מצידה של דג'רס - עדיין לא התקבלה.

הדיווחים הראשוניים בנוגע לריאיון האפשרי של מרקל הגיעו ככל הנראה מכיוונה, לאחר שמקורבים אליה סיפרו למקורות כי היא מדברת על אותו ריאיון ומספרת איך היא ודג'נרס נעשו קרובות בתקופה האחרונה. גם בסביבתה של אלן ישנם מקורות המחזקים את אותם דיווחים, ומקור בהפקת התכנית אף סיפר כי הריאיון נמצא בשלבי הכנה כבר זמן מה.

מערכת היחסים בין דג'נרס למרקל החלה לפני שנים, כאשר אלן הייתה זו ששיכנעה את מייגן לאמץ את הכלב הראשון שלה, במהלך מפגש מקרי במקלט לכלבים. השתיים שמרו על קשר מאז, ובקיץ האחרון דג'נרס וזוגתה פורשיה דה רוסי אף טסו ללונדון וביקרו את הזוג המלכותי לאחר לידת בנם הבכור, ארצ'י. הקרבה אשר נוצרה בין השתיים היא זו שלפי מקורות גרמה למרקל לבחור דווקא בה להיות הראשונה שתראיין אותה. "אלן מבינה את הכאב והסבל שלה" סיפר אחד מהם, וציין כי מייגן "מרגישה שהן נפשות תאומות". 

הצד היחידי בסיפור שמנסה לצנן מעט את ההתלהבות הוא בית המלוכה הבריטי, כמובן. לפי מקורות שם, הדיווחים על ריאיון של מרקל עבור התכנית של דג'נרס אינם נכונים, ומרקל כלל לא מתכוונת להעניק ריאיונות בתקופה הקרובה. לא רוצים להלחיץ, אבל נראה שמייגן כבר הוכיחה שהיא פחות ממהרת לעדכן את בית המלוכה בתכניות שלה.