מגיש "פוקס ניוז" הוותיק טאקר קרלסון הגיב אתמול לשערורייה שפרצה אחרי שהתפרסמה הקלטה ישנה מתכנית רדיו בה הוא נשמע אומר כי נשים הן "פרימיטיביות באופן קיצוני". ארגון ביקורת המדיה הליברלי "Media Matters for America" פרסם ביום ראשון הקלטות של המנחה הוותיק מתארח כמה פעמים בתכנית רדיו פרובוקטיבית בשם "Bubba the Love Sponge", ומוציא מפיו כמה אמירות קשות במיוחד. 

לפי הסקירה שפרסמו "Media Matters": "בין 2006 ל-2011 טאקר קרלסון בילה בערך שעה בשבוע בשיחות בתכנית הרדיו 'Bubba the Love Sponge', תכנית רדיו פרובוקטיבית ופופולארית, שם שוחח עם המנחים על שורה של נושאים תרבותיים ופוליטיים, לעיתים תוך שימוש בביטויים וולגריים". הקבוצה פרסמה מקבץ אודיו של האמירות בעייתיות של קרלסון בביקוריו בתכנית באותן שנים, בהן גם טענתו כנגד מידת התחכום של המין הנשי: "אני אוהב נשים, אבל הן פרימיטיביות באופן קיצוני, הן בסיסיות, לא כל כך קשה לפענח אותן".

לצד ההכרזה השוביניסטית, בשיחה אחרת אמר כי נשים נמשכות לגברים שמתווכחים איתן, ולכן לעדותו נהג לומר לפמיניסטיות, "תהיו שקטות ותעשו מה שאומרים לכן". לצד האמירה הכללית, קרלסון הקפיד להתבטא גם נגד נשים ספציפיות, בהן בתה של מרתה סטיוארט, אלקסיס סטיוארט, אותה כינה "cunty" - מילת גנאי חמורה במיוחד שמתייחסת לאיבר המין הנשי - ואמר כי היה רוצה "לתת לה את הספנקינג שמגיע לה". בנוסף, הוא כינה את העיתונאית ויזמית התקשורת אריאנה הפינגטון "חזירה", ואת בריטני ספירס ופריס הילטון "הזונות הלבנות הכי גדולות באמריקה". בשיחה אחרת, קרלסון הגן בנחרצות על מנהיג הכת הפוליגמית וורן ג'פס, שהורשע ונידון למאסר באשמת התעללות מינית ובעילת קטינות. ג'פס חיתן נערות צעירות עם גברים מבוגרים כחלק מפעילות הכת, וקרלסון טען כי הוא לא צריך לשבת בכלא על מעשיו".

קרלסון עבד עד שנת 2009 בתחנת החדשות MSNBC לפני שעבר לשדר בפוקס ניוז. יום לאחר הפרסום הוא צייץ את תגובתו בטוויטר: "'Media Matters' תפסו אותי אומר דברים שובבים בתכנית רדיו לפני יותר מעשור. במקום לבטא את החרטה הטקסית הרגילה, מה דעתכם על זה: אני בטלוויזיה כל ערב בשבוע בשידור חי של שעה. אם אתם רוצים לדעת מה אני חושב, אתם יכולים לצפות". הוא הוסיף בסיום כי "כל מי שלא מסכים עם דעותיי, מוזמן לבוא לתכנית ולהסביר מדוע".