בשנים האחרונות נדמה שאין אף סדרת להיט שלא זוכה לעונות המשך בעקבות ההצלחה שלה, בין אם יש לאן להתקדם בסיפור ובין אם לא. כשזה מגיע ל"אל תתעסקו עם חתולים", ההתמכרות החדשה של לא מעט אנשים, אמנם עוד אין עונה חדשה בקנה, אבל אם וכאשר תהיה אחת אפשר יהיה לפתוח אותה עם אנה יורקין, אמו של גיבור הסדרה. 

בראיון איתה שפורסם באתר TMZ יורקין, אמו של לוקה מגנוטה - הפושע המעורער עם עולם התוכן התרבותי העשיר - חוזרת על טענותיה מהסדרה ומתעקשת שבנה (זהירות, ספוילר) הוא לא האחראי היחיד למעשי הרצח שמתוארים בסדרה. בסיום הפרק השלישי (והאחרון) מציפים יורקין ומרואיינים נוספים בסדרה תיאוריה הנוגעת לדמות בשם מני. אותו מני, לפי התיאוריה, הוא זה שגרר את לוקה לבצע את כל המעשים המחרידים שביצע ותיעד, ויש לראות בו כאחראי על רציחתם של הסטודנט הסיני ג'ון לין ולא מעט חתולים אומללים.

החיזוק לאותה תיאוריה נוגע לפרט שניתן לשים לב אליו באחד מסרטוני ההתעללות בחתולים שלוקה פירסם (ועדיין ניתנים לאיתור באינטרנט, למרבה הצער). ברגע מסוים באותו סרטון ניתן לשים לב לרגע לכף יד שלישית, מעבר לשתי אלו של לוקה, המופיעה בפריים. את התיאוריה הזו מפריכים בסדרה מיד, כאשר דיאנה תומפסון (אחת מהגולשות שעקבה אחר לוקה מרחוק) מסבירה לצופים שאותו "מני" מסתורי הוא אחת מהדמויות הפיקטיביות שלוקה אימץ לעצמו (בהתבסס על הסרט "אינסטינקט בסיסי"), ושהיד השלישית המופיעה בסרטון למעשה כלל לא זזה. 

על אף העובדה שניתן להסביר את נוכחותה של כף יד שלישית במספר דרכים, ניכר כי רבים עדיין לא משתכנעים סופית מאותם הסברים, בהם גם אמו של מגנוטה. "מני היה שם, הבן שלי טילפן אליי וסיפר לי", טוענת יורקין. בנוסף, היא מספרת כיצד לוקה אף שלח לה מייל עם תמונה של אותו מני, מייל שאינה יכולה להציג לאחר שהמשטרה הקנדית השתלטה לה על תיבת הדואר, לדבריה. בנוסף, יורקין מספרת כי התבקשה על ידי בנה להעלות חומרים מסוימים לרשתות החברתיות, כאלו שיוכלו לקדם את המאבק על חפותו, אבל סירבה.

יש לציין כי למרות הגיבוי המלא אליו זוכה מגנוטה מאמו, גורמים אחרים בסביבתו כן מעידים על הדמות הבעייתית שהוא. בראיון למגזין "טורונטו סאן" שנערך בשנת 2013, הרבה לפני עליית הסדרה, סיפרה מאהבתו לשעבר של מגנוטה על התחושות שחוותה במהלך מערכת היחסים ביניהם. אותה צעירה, דוגמנית טרנסג'נדרית בריטית המכונה "ברבי סוואלוז" (Barbie Swallows), סיפרה על העניין הרב שגילה מגנוטה ברוצחים סדרתיים קנדיים מן העבר ועל כך שחשבה שהוא "משובש". "תודה לאל שעזבתי אותו", אמרה.