אחרי שהתפרסמה עם ההשתתפות ב"מעושרות" ניקול ראידמן הבהירה לכולנו ש-15 דקות התהילה שכוכבי ריאליטי זוכים להן בדרך כלל ממש לא מספיקות לה. בעשור האחרון היא כבר הספיקה לא מעט, ובין השאר פתחה חנות לבגדי מעצבים, קטפה כמה קמפיינים נחשבים, הגישה תוכנית רדיו וגם הרימה קריירה כזמרת. על הדרך, איך לא, היא גם עוררה לא מעט סערות ברשת. עד שיגיע חודש יוני המיוחל ונזכה לצפות בה באמפי קיסריה, ראידמן יוצאת בפרויקט חדש ומפתיע כדי שחלילה לא נתגעגע.

בדיוק כשכבר התייאשנו מלנסות ולהבין את הפוליטיקאים הישראלים, ראידמן תנסה להציג אותם באור קצת אחר: במסגרת סדרת הדוקו-בידורית החדשה של ערוץ 24, "הקול של ניקול", היא תפגוש כמה מהדמויות החזקות בעולם הפוליטי המקומי הסבוך ותנסה לחשוף צדדים פחות מוכרים באישיותם של אלה שמעצבים את חיינו.

בין המשתתפים בסדרה תוכלו למצוא את מרב מיכאלי, אמיר אוחנה, מירי רגב, אחמד טיבי, תמר זנדברג, ואפילו - כן כן - את בנימין נתניהו, איתו שומרת ראידמן על יחסים קרובים במיוחד. ראידמן, בדרכה הייחודית, תוציא מהאושיות הרשמיות את הצד הקז'ואלי והאנושי שבהן, כאשר תלווה אותם בביתם ובתחנות שונות בחייהם. 

על העריכה והבימוי מופקד שבי זרעיה, שלקח חלק ביצירתן של תוכניות רבות, דוגמת "חי בלה לה לנד", "ישנן בנות" ו"פאנץ'". הסדרה תשודר בערוץ 24 החל מה-12 במרץ הקרוב. הפרקים יהיו זמינים לצפייה ב-VOD וגם במתחם ערוץ 24 במאקו TV