סטטיסטית, סביר שכבר צפיתם ב"לאב איז בליינד" ("האהבה היא עיוורת") - להיט הריאליטי המפתיע של נטפליקס שכולם מדברים עליו. לשם שינוי, הפעם הפוקוס מופנה לא לזוגות בולטים כמו ג'סיקה ומארק או לסיפור האהבה של לורן וקמרון, אלא דווקא למישהי שכמעט ולא הופיעה התכנית.
 
מלבד הזוגות שהתארסו והמעקב אחריהם המשיך, היו עוד רווקים ורווקות שהגיעו להשתתף ב"לאב איז בליינד" וזכו רק לרגעי מסך בודדים, כאלה שאפילו לא זכינו לדעת את שמם, גם אם השתתפו בשיחות משמעותיות עם כוכבי התכנית. אפשר היה להניח שאלה שלא זכו להופיע בה הם פשוט משתתפים שלא מצאו אהבה, אבל זמן קצר לאחר עליית "לאב איז בליינד" כבר מתברר כי זוגות נוספים הגיעו לשלב האירוסים, ובנטפליקס פשוט בחרו שלא לשדר את המסע שלהם.

View this post on Instagram

NEW SUPER TEASE for #loveisblind ...see y’all, I was there I promise! You can watch the full thing on @netflix NOW!

A post shared by L E X I E S K I P P E R (@lexieskipp) on


 
לקסי סקיפר, אחת המשתתפות שלקחו חלק בניסוי הטלוויזיוני הזה, התראיינה לאחרונה למגזין "קוסמופוליטן" ונשאלה על החוויה שלה. סקיפר היא בת 26, והגיעה לתכנית אחרי שאחד ממלהקי ההפקה נתקל בחשבון האינסטגרם שלה. בסוף צילומי הדייטים המבודדים, סקיפר התארסה לווסלי באייר בן ה-29. "ביליתי איתו יותר זמן מכל השאר והדייטים שלנו כל הזמן התארכו, ידעתי בבטן שהוא האדם הנכון בשבילי", סיפרה. "זה הרגיש טוב יותר מכל קשר אחר שהייתי בו - הרגשתי את אותה הקרבה לווסלי כמו לאקס שהייתי איתו ארבע שנים".

סקיפר ניסתה להסביר גם את סוד הקסם של הפודס, החדרים הנפרדים שהמתמודדים שהו בהם במהלך סבב הפגישות הראשוני שלהם, ואיך חווית ההיכרות הזו השפיעה על החלטתה להתארס. "הדייטים בתאים מעצימים את הכל - אין לך הסחות דעת ואת מנותקת לחלוטין מהחיים האמיתיים. היה נחמד לא להישפט על בסיס המראה החיצוני או כל דבר שטחי אחר, וניתנה לנו הזדמנות לצלול עמוק לרגשות שלנו וליצור חיבור", אמרה.


 
ביום העשירי לניסוי, ווסלי דאג שאנשי ההפקה ימלאו את התא של לקסי בפרחים, וישימו בו עוגת גבינה ויין ואז  הציע לה נישואים. "הציפייה לפגישה איתו פנים מול פנים הייתה היום הארוך ביותר בחיי", היא סיפרה, רק  שהציפייה הזאת לא בדיוק התממשה. כמה רגעים לאחר שהשניים זכו להיפגש לראשונה, אחד ממפיקי התכניתהפריד ביניהם ואמר להם שהמסע הטלוויזיוני שלהם הגיע לקצו. "זה היה קשה לעיכול", סקיפר ציינה בראיון. "ואם להיות כנה, אני לא באמת יודעת מה קרה שם. זו לא הייתה שיחה ארוכה - הם פשוט אמרו שאין להם את המקום להמשיך לתעד את הקשר שלנו, ושהחלק שלנו בתכנית הסתיים". נזכיר ששאר הזוגות יצאו לירח דבש מטעם ההפקה, וחייהם תועדו גם אחרי שחזרו לשגרה ולבתיהם. 

למרות שהודחו מהסדרה במהלך משונה, לקסי ו-ווסלי המשיכו להיפגש, עד שווסלי נאלץ לעבור לבאלי לאחר חצי שנה. לקסי סיפרה שהשניים שמרו על קשר טוב גם אחרי שעבר לבאלי ושהם נמצאים "במקום טוב אחד עם השנייה", אבל סירבה להגיב על השאלה האם הם עדיין מאורסים, או בכלל בקשר רומנטי. ולמרות שלא זכתה להופיע על המסך מעבר לכמה הבלחות קצרות, סקיפר סיפרה למגזין: "אני לא מתחרטת על זה. נשארתי נאמנה לעצמי ובתמורה אני חושבת שהחוויה שיפרה את יכולת התקשורת שלי והפכה אותי לחברה טובה יותר. הייתי עושה את זה שוב בשנייה".