חוזר לארץ: השחקן יוסף סוויד, שעובד בשנים האחרונות מעבר לים, יגלם פסיכולוג בסדרת דרמה חדשה מבית yes. את הסדרה, שתיקרא "טיפול לילי", יצר רענן כספי ותפיק חברת "שמונה הפקות". 

ל-mako נודע כי "טיפול לילי", שהליהוקים אליה עוד נמשכים וצילומיה צפויים לצאת לדרך בקרוב, תושיב את סוויד על כס הפסיכולוג. סדרת הדרמה החדשה עוסקת בחייו של מטפל שאיבד את אשתו ונאלץ לטפל בילדיו במהלך שעות היום, ועל כן הוא פוגש את מטופליו במהלך שעות הלילה. סוויד צפוי לחזור לישראל במהלך צילומי הסדרה, לאחר שכיכב בסדרות מצליחות כמו "המטרה: מינכן", "אלי", "המורדת" ו"המתים של בלום" הגרמנית - כששלוש האחרונות אף היו זמינות בשירות הסטרימינג נטפליקס.

"יש משהו מדהים שמתבשל לקיץ, זה תפקיד יפהפה בסדרת טלוויזיה, בתנאי שלא אקבל תפקיד ראשי ב'אווטאר' השלישי", סיפר סוויד בריאיון ל-mako בחודש שעבר, עם עליית הסדרה הגרמנית בכיכובו, "אי אפשר עוד לדבר על הסדרה הזו, אבל לפחות היא תיתן לי אפשרות לבוא לישראל לתקופה ארוכה. בארץ הכי כיף, כי אני יודע לתקשר עם אנשים מהמזרח התיכון עם דם חם. הגרמנים קצת יבשים. אבל מאוד חשוב לי לעבוד כל הזמן בכל העולם, ולקבל ניסיון עם במאים שונים. זה מאוד מעשיר".