היא אמנם לא ריסקה את טבלאות הצפייה כמו "ברידג'רטון" או "גמביט המלכה", אבל בשבועות האחרונים הפכה "אימפריית הבלינג" - הדוקו ריאליטי החדש מבית נטפליקס על חייהם של אמריקאים עשירים ממוצא אסייתי - ללהיט כמעט ויראלי, עם קהל מעריצים שהולך וגדל. וזה אומר שיותר ויותר אנשים מתעניינים גם בקורותיהם של משתתפי "אימפריית הבלינג" גם אחרי שסיימו את הבינג' על הסדרה. וטוב שכך, כי בדיוק בגלל הסיבות האלה נחשפנו לתקרית לא נעימה שקרתה לקווין קריידר, הדוגמן שמשמש מעין דמות גיבור או מספר ב"אימפריית בלינג" עקב היותו היחידי בחבורת המשתתפים שלא מגיע ממשפחה אמידה ביותר.

האירוע שהתרחש בימים האחרונים כלל את כל הרכיבים שהיינו מזהים עם המשתתפים העשירים של "אימפריית בלינג": יאכטות, טבעות ותאונות מצערות. כוכבי הסדרה עלו יחד על יאכטה וחגגו עליה את ימי ההולדת של קיין לים וכריסטין צ'ו. צ'ו - מהמשתתפות הבולטות בסדרה, בעיקר נוכח היריבות הסמויה שלה עם משתתפת נוספת, אנה שיי - חילקה לחבריה מהתכנית תכשיטים מבית מותג היוקרה קרטייה לרגל יום הולדתה, ולקווין היא העניקה טבעת. בסטוריז שפורסמו בחשבון האינסטגרם של קיין, נראה קווין ביד חפה מטבעות וקולו של קיין נשמע מחוץ לפריים כשהוא צוחק וקורא בשמו של חברו לתכנית. את הסטורי מלווה הכיתוב "קווין הפיל את הקרטייה שלו לאוקיינוס", ובסטורי נוסף ניתן היה לשמוע את קווין אומר "זה היה הקרטייה היחידי שלי" - דקות ספורות אחרי שבכלל קיבל את המתנה.

שרי צ'אן סו-הא, גם היא משתתפת הסדרה (תזהו אותה אולי כאמה של הפעוטה בעלת השם החשוב ז'אדור), אישרה את הדברים בפוסט שפרסמה בעצמה מאותו אירוע, וכתבה: "קווין תרם היום לדולפינים כמה תכשיטים יקרי ערך". בנוסף, שרי חשפה כי מסיבת יום ההולדת המשותפת הייתה הפעם הראשונה בה חברי הקאסט נפגשו כולם מאז צילומי הסדרה. "אימפריית הבלינג" צולמה במחצית השנייה של 2019, ובגלל הגבלות הקורונה שפרצו לחייהם (ולחיינו) בתחילת 2020, רבים מהם לא ראו זה את זה מאז השלמת הצילומים.

אימפריית הבלינג (צילום: אינסטגרם - kanelk_k, instagram)
But I thought the old lady dropped it into the ocean in the end | צילום: אינסטגרם - kanelk_k, instagram

בשבועות שחלפו מאז עלייתה של "אימפריית בלינג" לנטפליקס, הפך קריידר למעין דובר לא רשמי עבור התכנית, והוא מרבה להתראיין לכלי תקשורת שונים על חוויותיו בצילומים ועל היכרותו עם זירה חברתית חדשה, המאוכלסת כולה באנשים שעשירים ממנו בהרבה. "תאמינו לי, זה היה קצת מוזר בהתחלה. יש הרבה דברים שצריך להתרגל אליהם", תיאר למגזין אנטרטיינמנט וויקלי את חשיפתו לעולמם המרופד של משתתפי התכנית. "לא רק מבחינת בתים או האוכל שמגישים לך - אני לא טיפוס של קוויאר, מעולם לא הייתי - פשוט צריך להתרגל לדברים כאלה".

קריידר הדף גם את הטענות בדבר היותה של "אימפריית בלינג" תכנית ראוותנית ומנותקת מהמציאות, ששידורה בזמן מגפה עולמית וקריסתם הכלכלית של אלפי אנשים הוא בטעם רע. קריידר, מצדו, מתרכז בכך שהתכנית חושפת את הצופים לטיפוסים אסייתיים שבדרך כלל אינם מיוצגים בתקשורת. "אני חושב שעצם זה שאנחנו עושים את התכנית הזו זה ייצוג חשוב מאוד", אמר. "רואים בה כל מיני סוגים של אסייתים. אנשים ממעמד בינוני, אנשים שעובדים למען הקריירה שלהם. חלקם אנשים שהתחתנו אל משפחות עשירות ולאחרים תמיד היה כסף, וחלקם איבדו כסף והרוויחו אותו מחדש… זה לא סתם מנותק". והיי, הוא תמיד יכול להתנחם בכך שאובדן תכשיטים יקרים במקווי מים הוא סממן מובהק להיותך כוכב ריאליטי, כפי שיודע כל מי שצפה בקים קרדשיאן מאבדת את עגיליה  ואת עשתונותיה במהלך חופשה משפחתית בבורה-בורה.