העונה השלישית של "הישרדות VIP" משודרת בימים אלה ברשת 13, ובפרקיה האחרונים כבר צצו אזכורים ראשונים למה שצפוי לקרות על האי לאחר ששני השבטים בו יאוחדו לשבט אחד. אולם אחד הקדימונים לסדרה, ששודר בטלוויזיה ועלה גם לחשבונות הרשמיים של רשת 13 ברשתות החברתיות, מכיל ספוילר להמשך העונה, וחושף את השבט המאוחד ואת שביעיית המתמודדים האחרונים על האי - מצב שצופי הסדרה יגיעו אליו רק בעוד שבע הדחות. הקטע המספיילר טושטש חלקית, אולם בעת פרסום שורות אלה, גרסה "חשופה" שלו עדיין הייתה זמינה בחשבון האינסטגרם של אחת השורדות. לאחר הפרסום - הגרסה הוסרה.

בסופו של הפרק האחרון של "הישרדות", ששודר ביום שבת האחרון, נותרו 14 מתמודדים במשחק, והפרומו שצף מחדש - ושודר לראשונה בטלוויזיה בסוף חודש אפריל - חושף ברגעיו האחרונים את פניהם של שבעה מתמודדים בלבד, בזמן שהם מבצעים משימת חסינות אישית ועונדים או חובשים באף (בנדנה) בצבע חום. הצבע מסגיר את מועד צילום הסצנה, ומעיד על כך שכל השבעה הם חבריו של השבט המאוחד, כיוון שהשבטים הקיימים, אנטינג אנטינג וקפרה, משתמשים בבאפים בצבעי צהוב ואדום.

הפקת "הישרדות" טיפלה, כאמור, בגרסתו הטלוויזיונית של הפרומו. כשסרטון הפרסומת הנ"ל שודר בטלוויזיה הוא כלל אמנם את הסצנה המספיילרת, אך פניהם של המתמודדים שנותרו בתחרות טושטשו בחלקם. לעומת זאת, גרסה לא מטושטשת הועלתה לחשבון האינסטגרם של השחקנית ומשתתפת העונה אלינה לוי. ספוילרים מכאן ואילך. 

בגרסה נטולת הספוילרים של הפרומו, זו שגם עלתה לחשבון היוטיוב הרשמי של "הישרדות", ניתן לראות בבירור את פרצופיהם של שלושה שורדים: ירדן ג'רבי, עידן חביב וישראל אוגלבו. עד לפרק האחרון של התכנית, שלושת השורדים אכן היו חלק מאותו שבט (קפרה), כך שהצגתם יחד באותה המשימה לא פגעה בצפייה בפרקי הפתיחה של העונה. בגרסה שעלתה אצל לוי, לעומת זאת, ניתן לראות בבירור מי הם יתר השורדים שנמצאים לצדם. 

את ארבעת הפרצופים הנוספים במשימה לא נחשוף כדי לא ממש להרוס לכם, רק נגיד שהם החלו את דרכם באותו השבט.

לא מדובר בספוילר הראשון לעונה הנוכחית של "הישרדות VIP" שהופיע באחד מחומרי היח"צ של התוכנית. בסוף אחד מהפרקים ששודרו בחודש שעבר שודר פרומו לפרק העוקב, ובו נראה אסי בוזגלו במועצת השבט כשהוא עונד שרשרת חסינות. זאת למרות שתחרות החסינות האישית - שנערכת בין חברי השבט המפסיד ומצילה אחד מהם מהדחה - עוד לא שודרה.

לאחר פרסום הידיעה, הפרומו המדובר הוסר מחשבון האינסטגרם של לוי.