עדיין מעריצים מושבעים של "חברים"? אז הנה שתי בשורות בשבילכם: אחת - מתברר שיש כנס רשמי של מעריצי הסדרה שהתרחש בשנים האחרונות בלונדון (אין לונדון!). השנייה - זה קורה גם השנה.

FriendsFest יתקיים זו השנה הרביעית ברציפות בלוקיישנים שונים בבריטניה, ביניהם גלזגו, ברייטון, מנצ'סטר, בריסטול וכמובן לונדון. מהות הכנס היא שחזור של סטים מפורסמים מהסדרה, כמו למשל הדירה של מוניקה או בית הקפה סנטרל פרק, בהם יכולים מעריצים להצטלם ולהעמיד פנים כאילו הם עדיין בניינטיז.

A post shared by Meg Scott (@shuddup_megs) on

A post shared by Jordan Davies (@jordieee96) on

מעבר לכך מתקיימת מכירת מזכרות מיוחדות של הסדרה, ובכל שנה מעמיד הכנס אטרקציה מיוחדת לבאי הפסטיבל. בשנים קודמות הייתה זו מגי ווילר (ג'ניס) שהפתיעה את האורחים או ג'יימס מייקל טיילר (גנת'ר), כמו גם סט מיוחד של חתונת בזק בלאס ווגאס שהציע לנוכחים "להתחתן" בעודם שיכורים, ממש כמו רוס ורייצ'ל.

השנה מציע הפסטיבל שחזור מיוחד של סצנת ה-"Pivot" המפורסמת של הסדרה, במסגרתה מנסים החברים להעלות את הספה החדשה של רוס בחדר המדרגות ונתקעים, בעוד רוס צורח עליהם להטות את הספה על צירה.

בהתאם, יציע הכנס השנה את שחזור הסט של דירתו של רוס, כמו גם את אלו של מוניקה ושל ג'ואי וצ'נדלר (יחד עם המסדרון!), את "סנטרל פרק", כמובן, וגם את המזרקה המפורסמת כדי לשחזר את סצנת כותרות הפתיחה. כמו כן מבטיחים המארגנים להציע תלבושות בנוסח הסדרה, בר קוקטיילים עם כיסאות בר מהסדרה, וחידון טריוויה לייב על הבמה עם פרסים.

A post shared by Nic (@nikkicallaghan90) on

כל התענוג הזה יתרחש מה-6 ביולי ועד ה-30 בספטמבר (עשרת הימים האחרונים ייערכו בלונדון), וכרטיס יעלה 27.5 פאונד, או כ-135 שקלים. למעוניינים, כרטיסים יוצעו החל ממחר באתר הרשמי. ספרו לנו איך היה, כי בהתחלה עוד פקפקנו אבל עכשיו זה נשמע די מדהים.

כך זה נראה בשנה שעברה: