בימים האחרונים בשורה מרגשת הופצה ברחבי האינטרנט: מדובר בחידוש של דרמת הפשע "כנופיית ברמינגהם" ("פיקי בליינדרז") לעונה שישית ואחרונה. התכנונים לעונה שישית אמנם כבר היו ידועים, ויוצר הסדרה סטיבן נייט כבר רמז כי יכללו בה אלמנטים על טבעיים - אבל כעת נחשף כי עונה זו גם תסיים את הסדרה כולה. לפי נייט, "אנחנו מאמינים שזו תהיה העונה האהובה מכולן ובטוחים שכל המעריצים המדהימים שלנו יאהבו אותה". עם זאת, אין צורך להיפרד מהסיפור כל כך מהר, שכן נייט הבטיח ש"הסדרה אמנם תגיע לסיומה, אבל הסיפור ימשיך בצורה אחרת".

עבור מעריצים רבים השמחה הייתה מהולה בעצב - בכל זאת, סופה של תקופה. אבל מעריצים אחרים מריחים כאן תרמית (או לפחות חוסר עקביות) - המעריצים חדי הזיכרון ציינו כי בעבר דווקא הוכרז שהעונה השישית ממש לא תהיה האחרונה. אי אז ב-2019, כמה חודשים לפני עליית העונה החמישית למסך ועוד לפני שהקורונה השתלטה לחלוטין על חיינו, נייט בעצמו סיפר כי הוא מעוניין לסיים את הסדרה עם סצנה מסוימת, ולדבריו היה מדובר בסצנה שידרשו שלוש עונות נוספות על מנת להגיע אליה. בראיון למגזין דיגיטל ספיי, אמר היוצר כי "השאיפה שלי היא להפוך את זה לסיפור על משפחה בין שתי מלחמות, תמיד רציתי לסיים את (הסדרה) עם סירנת הפשיטה האווירית הראשונה בברמינגהם ב-1939. זה ייקח עוד שלוש עונות".

עכשיו, עם ההודעה על סיומה של הסדרה בעונה השישית, צופי הסדרה האדוקים נותרו מבולבלים ומאוכזבים. גולש אחד כתב בחשבון הטוויטר שלו, "חכו רגע... למה אתם מתכוונים בעונה אחרונה??? מה קרה לתוכניות לעונה שביעית?? לסיפור על משפחה בין שתי מלחמות??? אני כל כך שמח וכל כך עצוב בו זמנית!". גולש אחר הביע תדהמה: "אני כל כך מבולבל, לא הייתה אמורה להיות עונה שביעית?" גולשת נוספת לא נשארה אדישה, "היינו אמורים לקבל עונה שביעית או שחלמתי את המידע הזה?" עוד גולשת הגיבה, "'פיקי בליינדרז' מסתיימת אחרי שש עונות ולא שבע, ומעולם לא הרגשתי נבגדת יותר".

חשוב לציין כי לפני כארבע שנים, נייט סיפר כי הוא תכנן לסיים את הסדרה לאחר העונה החמישית בלבד - כשאמר בראיון נוסף, הפעם לרדיו טיימס, "אף פעם אל תגידו אף פעם, אבל אנחנו מרגישים שהעונה החמישית עשויה להיות האחרונה. אנחנו נראה איך אנחנו מרגישים בנוגע לזה". לא צריך להגיד שאותה הצהרה מהוססת הייתה הצהרת שווא, שכן העונה השישית כידוע כבר בדרך אלינו (וצפויה להגיע למסך ב-2022). 

עונה שביעית או לא עונה שביעית, אפשר עדיין לצפות להמשך סיפורן המרתק של הדמויות בסרט עתידי שנמצא על הפרק. בראיון המדובר לדיגיטל ספיי סיפר נייט כי  "אנחנו פתוחים לכל מיני דברים - בלט, מחזמר... והקולנוע יהיה נהדר", וסיפר כי הוא "לא יגיד לא" לסרט העוסק בחייו של טומי שלבי (קיליאן מרפי). כעת, לאחר החדשות לפיהן הסדרה תסתיים בעונתה השישית, התברר כי הסרט ההוא אכן בתהליכי פיתוח. בראיון למגזין דדליין סיפר נייט כי "הקורונה שינתה את התוכניות שלנו. אבל אני יכול לומר שמההתחלה התוכנית שלי הייתה לסיים את 'פיקי' עם סרט. זה מה שהולך לקרות".