בשבועות האחרונים אי אפשר להתחמק מכוכבי "טייגר קינג", שמאז עליית הדוקו המופרע אודותיהם נמצאים כמעט על כל מסך אפשרי. ג'ף לואו, ג'ון פינלי ושות' מקפידים להתראיין ולהתארח בתכניות שונות כמעט על בסיס יומי, אבל שני הכוכבים הגדולים של הסדרה עדיין בולטים בהיעדרם. ג'ו אקזוטיק, ה"טייגר קינג" עצמו, מנוע מלהופיע בתקשורת בימים אלה מאחר והוא נמצא בכלא. במקרה של קרול בסקין, לעומת זאת, המצב מעט יותר מסובך.

בסקין, פעילת זכויות בעלי החיים שנלחמה במשך שנים באקזוטיק ובגן החיות שניהל, לא רק שלא התראיינה לאף גוף תקשורת מאז עליית הסדרה, אלא גם לא לקחה חלק בפרק האיחוד שלה ששודר לאחרונה בנטפליקס. את הגרסה שלה לאירועים המוצגים בסדרה, בעיקר בנוגע לתיאוריות הנוגעות לכך שרצחה את בן זוגה דון לואיס, בסקין הציגה בפוסט באתר האינטרנט שלה. שם, היא הסבירה כי אותן שמועות (אותן אקזוטיק בעצמו קידם) אודות רצח אפשרי הן "השקר הכי מגוחך מכל השקרים" וכי הרעיון לפיו גוף של בן אדם יכול להיכנס לתוך מטחנת הבשר שלה (מרכיב משמעותי באותה תיאוריה) הוא "אידיוטי".

למרות ההימנעות שלה מהופעות תקשורתיות כלשהן, ולמזלם של הצופים, בסקין העניקה אמש ראיון ראשון, ועוד מצולם. לצערה, הוא התבסס כולו על מתיחה אחת גדולה, במסגרתה נפלה למלכודת אותה טמנו שני יוטיוברים בשם ג'וש פיטרס וארצ'י מנרס. שני הצעירים, שנוהגים למתוח אנשים שונים ולפרסם את אותם סרטונים, החליטו לראיין סלבריטאים שונים בעודם גורמים להם לחשוב שהם מתראיינים לתכנית אירוח מוכרת כלשהי. כך, הצמד כבר הצליח לראיין את הזמר קרייג דיוויד, את הטיקטוקרית הולי אייץ' ואת אחד מזוגות התכנית "לאב איילנד" - אם כי אין ספק שיצירת הקשר עם בסקין היא כבר צעד משמעותי בהרבה.

במתיחות האחרונות שלהם, פיטרס ומנרס התבססו על כל שכל תכניות האירוח בארה"ב ובבריטניה עברו בימים אלה לפורמט של שידור ביתי. כך, אחד מהם התחזה למפיק של תכנית מסוימת - במקרה של בסקין מדובר היה בזו של ג'ימי פאלון - ויצר קשר דרך אפליקציית זום עם המרואיין. בהמשך, השניים העלו על הקו (ללא וידאו) גם את ה"מנחה", שהורכב למעשה משאלות וציטוטים מוקלטים של פאלון, שהשניים ערכו ושמרו כקבצי קול. המרואיינים שנפלו בפח שמעו את המנחה המוכר ואת הקול המזוהה שלו, ראו לנגד עיניהם מפיק כלשהו אותו הם גם ככה לא מכירים - ולא חשדו בדבר.

במהלך הסרטון, הצמד מציג את תכתובת המייל לקראת הראיון עם בסקין, שהסכימה להתראיין רק אם לא תישאל על הסדרה בה לקחה חלק. הדרישה של קרול דווקא עבדה לטובתם של היוטיוברים, שכן הם לא הצליחו למצוא קטעי קול של פאלון מדבר על הסדרה. בסקין ביקשה לדבר רק על המקלט לחתולים אותו היא מנהלת, והשניים פנו אל ראיונות עבר של פאלון בהם הוא דיבר על הסרט "קאטס" או שוחח עם השחקנית קאט דנינגס, בכדי למצוא קטעים אשר ישתלבו בראיון. ביום שישי האחרון, ערב עליית הסרטון, בסקין אכן יצרה קשר עם הצמד בשעה שנקבעה, והראיון יצא לדרך.

מאחר ובסקין סירבה לדבר על "טייגר קינג" וחלקה בה, השיחה התמקדה בעיקר בשגרת חייה, ובהמשך העבודה שלה במקלט בצל התפרצות נגיף הקורונה. בסקין סיפרה כי כמחצית מהמתנדבים הדרושים להפעיל את מקלט החיות שלה הפסיקו להגיע עקב הוראות הבידוד, והכניסה למבקרים אסורה כליל. כתוצאה מכך, היא והמתנדבים שנותרו עובדים יותר ומסתפקים בתקציב נמוך בהרבה. בתום הראיון, הצליח המפיק המזויף גם לשכנע את בסקין לחבוש את כתר הפרחים המפורסם שלה ולאחל לצופים של פאלון "היי קול קאטס אנד קיטנס" - הברכה שפותחת את הסרטונים הפופולריים של בסקין ברשתות החברתיות.

פיטרס ומנרס מתעקשים שהראיונות הפיקטיביים שלהם אינם זדוניים. "אני חושב שאנחנו תמיד מנסים, ולא רק מבחינה יצירתית אלא גם מתוך נקודת מבט מוסרית, לא לרמות לחלוטין ולא להפר את החוק או לעשות משהו לא בסדר", אמר בראיון שקידם את אחד מסרטוני המתיחה הקודמים של הצמד. "אנחנו מנסים לתת לאנשים צ'אנס... זה יותר כמו לערוך ניסוי ולראות אם הוא יצליח ולא לקוות שהוא יצליח. ואז אם זה עובד, תמיד נחמד לראות את זה".