הנה סכסוך הוליוודי שאיש לא ציפה לו. מצד אחד: דילן ספראוס, שתאמינו או לא, הוא התאום הפחות מפורסם מצמד השחקנים שגילמו את זאק וקודי בסדרה "החיים היפים של זאק וקודי". מצד שני: זוכה האוסקר ג'ארד לטו ("מועדון הלקוחות של דאלאס", "יחידת המתאבדים"). וכן, סליחה, קראנו לדילן "הפחות מפורסם" כיוון שאחיו, קוֹל, מגלם כיום את ג'אגהד ב"ריברדייל" ודילן... נו, נראה שיש לו קצת זמן פנוי.


בלי התראה או ידיעה על ריבים קודמים בין השניים, ספראוס צייץ אתמול: "יו, ג'ארד לטו, אחרי שהתחלת עם כל דוגמנית בת 18 עד 25 בהודעות פרטיות, מה שיעור ההצלחה שלך?". שירה ממש. אבל שירה אפלה כזו, מהסוג שיגרום ללטו להיראות רע מאוד בהוליווד, שהפכה לרגישה במיוחד לנושא הטרדות ברשת בתקופה האחרונה.

ג'ארד לטו באוסקר 2015 (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
זה נראה לכם כמו אדם מפוקפק? ג'ארד לטו | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

עיתונים ואתרים שפנו לספראוס וניסו להבין אם כוכב דיסני לשעבר כתב את מה שכתב ברצינות, לא זכו למענה. אבל חכו, הסיפור הזה מסתבך ונעשה עוד יותר ג'וסי, כי אחת התגובות לציוץ המאשים של ספראוס הגיעה מג'יימס גאן, שביים את סרטי "שומרי הגלקסיה". גאן צייץ, "באינטרנט הוא מתחיל בגיל 18?", וזה כבר חתיכת אישום מארץ האישומים, כי נרמז כאן שלטו מעדיף את בנות הזוג שלו צעירות להטריד.

אנחנו יודעים שאתם במתח בואכה היסטריה, לכן עד שתתקבל תגובה מסודרת מצידו של ספראוס, נספר לכם שדילן יצא להפסקה ארוכה מאוד מהקריירה בהוליווד. מאז ש"החיים היפים של זאק וקודי" הסתיימה ב-2011, נרשם לזכותו תפקיד משחק אחד בלבד, והוא עסוק עד צוואר במבשלת הבוטיק שלו, All Wise. האם המצאנו את פרט המידע הזה? הלוואי, אבל לא. בכל מקרה, אנחנו בטוחים שזה רק עניין של זמן עד שדיסני/נטפליקס יציעו לו ולקול לא מעט כסף על איזו עונת איחוד.