השהייה הממושכת בבתים מוציאה מהיוצרים הישראלים את המקסימום. אחרי הקאמבקים של תכניות מצליחות מהעבר כמו "בובה של לילה", "צחוק מעבודה" ו"לא נפסיק לשיר" (החל ממחר בקשת 12), בחברת הוט עובדים גם הם על פרויקט חדש שיעסוק במשבר הקורונה.

במסגרת הפרויקט, הוט תאצור אוסף של יצירות קצרות - 10 דקות כל אחת - בנושא התפרצות הקורונה. בהוט גייסו ליצירה כמה מהיוצרים הבולטים בישראל, כאשר כל אחד מהם יעבוד על פרק משלו. בין היוצרים אפשר למצוא את סיגל אבין ("משחק החיים", האקס המיתולוגי"), נדב לפיד ("הגננת", "מילים נרדפות"), גיא נתיב (זוכה פרס האוסקר על הסרט הקצר "סקין") וחגי לוי ("הנערים", "בטיפול").

אחד הפרויקטים המסקרנים ביותר הוא זה של מאור זגורי, שכבר עבד עם הוט על "זגורי אימפריה" אותה יצר ו"שבאבניקים" אותה ביים. הפרק של זגורי צפוי לעסוק בזוכת "האח הגדול" מן העדה האתיופית, ששהתה בבית בזמן התפרצות הקורונה. כשהדיירת יוצאת מהבית לאחר הגמר, היא נעצרת על ידי שוטר שבכלל לא מזהה אותה.

אם הסיפור נשמע מוכר זה לא במקרה: אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, מי שצפויה לככב בפרויקט של זגורי בתפקיד משחק ראשון היא לא אחרת מתקוה גדעון, זוכת "האח הגדול" הטרייה. נכון לשלב זה לא ידועים פרטים נוספים על הפרק של זגורי, ולא ברור האם יוצאי "האח הגדול" נוספים צפויים לקחת בו חלק.

מהוט נמסר: "אין תגובה".