אחרי לא מעט תהפוכות, העונה השישית של "סמוך על סול" חוזרת למסך בשבוע הבא – ולמרות שזו תהיה העונה האחרונה בהחלט, המעריצים בכל זאת יכולים להתנחם בחדשות טובות: כוכבי "שובר שורות" בריאן קרנסטון וארון פול יופיעו בעונה החדשה.

קרנסטון ופול גילמו את דמויותיהם של סוחרי הסמים וולטר וויט וג'סי פינקמן בדרמה "שובר שורות" בין השנים 2008 ועד 2013. "סמוך על סול", שעלתה בשנת 2015, מהווה ספין אוף של "שובר שורות" ועוקבת אחר דמותו של עורך הדין סול גודמן (או ג'ימי). עד כה היו עשרות שחקנים שהשתתפו בשתי הסדרות, אך עד לעונה החמישית שני הנעדרים המשמעותיים ביותר היו קרנסטון ופול, שמככבים בתפקידים הראשיים של "שובר שורות". כל זה עתיד להשתנות בעונה החדשה, מפני שפיטר גולד, היוצר השותף של "סמוך על סול", אישר כי השניים עתידים להופיע בעונה השישית.

ההצהרה של גולד התרחשה בפאנל של אתר וראייטי על הסדרה שהתקיים אתמול (שבת). למרות ההצהרה הדרמטית, גולד סירב לשחרר פרטים נוספים ולא חשף בדיוק מתי הם עתידים להופיע או בכמה פרקים ישתתפו. "אני לא רוצה לקלקל דברים לצופים, אבל אני אענה על השאלה הראשונה שקיבלנו כשהתחלנו את הסדרה: 'האם אנחנו הולכים לראות את וולט וג'סי בתוכנית?'. ובמקום להתחמק, אני אגיד שכן", שיתף היוצר בפאנל. "איך או באיזה נסיבות אתם תצטרכו לגלות בעצמכם, אבל אני חייב להגיד שזה אחד מהדברים הרבים שאני חושב שאתם תגלו בעונה הזאת".

גם הכוכב בוב אודנקירק, שמגלם את דמותו של סול, הצטרף להבטחות לקראת העונה החדשה. "אם אתם יכולים להאמין לזה – יש עוד", אמר, אבל אז עצר אותו היוצר לפני שהספיק לחשוף פרטים נוספים. ביום חמישי האחרון אמר אודנקירק לוראייטי כי "אני אישית מרגיש ששתי התוכניות – 'שובר שורות' ו'סמוך על סול' – שלובות זו בזו יותר מאי פעם בעונה האחרונה. אני חושב שזה מפתיע ומגניב, וזה הולך לגרום לכם לצפות ב'שובר שורות' שוב". 

הפרק הראשון של העונה האחרונה עתיד לעלות ביום שבת בעוד שבועיים, ב-23 באפריל. לאורך עונותיה, כאמור, ידעה "סמוך על סול" לא מעט הופעות של שחקנים מהסדרה המקורית – ביניהן הקטור סלמנקה (מארק מרגוליס), דון אלדיו (סטיבן באואר) והתאומים סלמנקה (דניאל ולואיס מונקדה). בחודש יולי האחרון, במהלך צילומי העונה האחרונה, אודנקירק התמוטט על הסט כתוצאה מהתקף לב אך מצבו התייצב והוא חזר לסיום צילומי העונה.