אם הזכייה ב"חם, לוהט, רותח!" הייתה תלויה בפופולריות, סביר להניח שהארי ופרנצ'סקה היו לוקחים את כל הקופה. צמד הרווקים שהפר את את הוראות אי-המגע-המיני של הווילה יותר מכל זוג אחר, זוכה בשבועות האחרונים לתשומת לב בלתי נגמרת, החל מההודעה הרשמית על הזוגיות ביניהם ועד מה שנראה כמו הצעת נישואים של ממש.

אבל כמו שכבר למדנו, בשנה שחלפה מאז צילומי הריאליטי של נטפליקס הארי ג'אוסי ופרנצ'סקה פרגו חוו גם כמה קשיים. עוד לפני שהשניים נפרדו בקיץ האחרון (רק בשביל לחזור חזקים מתמיד), הארי החל ליצור קשר גם עם מדיסון ויבורני, רווקה אחרת שהשתתפה בתכנית. הקשר בין השניים הלך והתקרב, עד שבחודש אוגוסט האחרון מדיסון האמריקאית טסה עד אוסטרליה בכדי לבקר את הארי ומשפחתו. בחודשים שחלפו השניים התרחקו והתקרבו לסירוגין, עד שלפני כמה שבועות מדיסון גילתה דרך האינסטגרם על הקאמבק של הארי ופרנצ'סקה.

בראיונות שנערכו עם הארי מאז הפרסום על היחסים בינו לבין מדיסון, הוא דאג להבהיר כי השניים היו לא יותר מחברים טובים, שקיימו יחסי מין האחד עם השנייה מפעם לפעם. בשיחה שקיימה עם האתר Elite Daily, מדיסון הציגה תמונה טיפה שונה אודות היחסים עם הארי. לפי מדיסון, לאחר נתק שנוצר בין השניים, הארי - שמאז עבר לגור בלוס אנג'לס בשכנות אליה - יצר איתה קשר, והיא בילתה בדירה שלו במשך לילות רבים. 

בשלב מסוים, מדיסון מספרת, "הוא אמר 'תראי, אם את הולכת להגיע לכאן ולהעביר איתי את הלילה, אני לא רוצה שהרגשות שלי ייפגעו. אני רק רוצה שתדעי שאת הבחורה היחידה שאני פוגש. אנחנו עומדים לראות אחד את השנייה כדי להפוך לרציניים, או לא?' ואמרתי לו 'אוקיי, אני מסכימה לתת לזה עוד צ'אנס'". כאמור, רק בסוף פברואר, כמה שבועות לפני עליית התכנית, מדיסון גילתה על החזרה של הארי לפרנצ'סקה.

View this post on Instagram

“I’m here for one thing and one thing only. Men” Follow @madisonwyborny Too Hot To Handle is now streaming.

A post shared by Too Hot To Handle (@toohotnetflix) on

כשהיא נשאלת מה דעתה על הזוגיות בין השניים, מדיסון לא חוסכת במילים: "הארי באמת בטח בי בכל הנוגע לדרמות עם חברה שלו, אני חושבת ששם הקשר בינינו באמת פרח", סיפרה, "בהתחשב באופן השלילי בו הוא דיבר איתי עליה, בחיים לא הייתי מצפה שהוא יחזור אליה. הזוגיות שלהם היא 100% תעלול יחצ"ני, והוא עובד".

אם הזוגיות של הארי ופרנצ'סקה היא אכן כזו שנוצרה למטרות יח"צ - היא בהחלט מוכיחה את עצמה. נכון לרגעים אלה, חשבון האינסטגרם של ג'אוסי עומד על סכום של 3.7 מיליון עוקבים, ושל פרגו על כ-4.4 מיליון. הארי ופרנצ'סקה אמנם העבירו את תקופת הקורונה כל אחד במדינתו, אך ברגע שהדבר התאפשר הם חזרו האחד לזרועות השנייה - והשבוע אף נצפו לראשונה יחד, באימון כושר משותף.