גם כשהוא בכלא, ג'ו אקזוטיק מ"טייגר קינג" נשאר מתנה שלא מפסיקה לתת. כפי שצופי הדוקו המדובר והמטורלל של נטפליקס כבר יודעים, אקזוטיק מרצה בימים אלה עונש מאסר בעקבות איומי רצח ששיגר, מה שאילץ אותו להשאיר מאחור את גן החיות שלו. מי שנכנס במקומו של אקזוטיק לניהול העסק הוא ג'ף לואו, יריבו המפוקפק שקנה ממנו את גן החיות ובסופו של דבר גם תרם לתפיסתו והכנסתו למאסר.

לואו מנהל בימים אלה את גן החיות בכוחות עצמו, ובראיון חדש לדיילי מייל הבריטי הוא חושף עוד פרטים מטרידים אודות חייו של אקזוטיק. במוקד העניין הפעם: אחד מהחדרים בביתו של אקזוטיק (שנמצא בתוך מתחם גן החיות), אשר תפקד בתור "מאורת מין" ושופך אור על אורח החיים האקסצנטרי והקינקי שלו. 

לפי לואו, אקזוטיק ביקש מעובדיו שבמידה ויילך לעולמו הם לא יאפשרו לאמו להיכנס לאותו חדר. לפי התמונות שלואו צילם מתוך אותה "מאורה" והעביר לאתר הבריטי, אפשר אולי להבין מה עמד מאחורי הבקשה. "כשג'ו עזב את גן החיות, הדבר הראשון שעשיתי היה להיכנס ולראות מה יש שם", מספר לואו. בתמונות אותן צילם, ניתן לראות חדר חשוך ומבולגן, מלא בתרופות ומשככי כאבים שונים מפוזרים על הרצפה. לפי לואו, אקזוטיק נהג לערוך שם מסיבות סמים עם בני הזוג שלו, עובדי גן החיות וגברים זרים שנפגש איתם. 

בתמונות שנחשפו אפשר למצוא גם בגדי הלבשה תחתונה נשית (אשר שימשו את אקזוטיק ובני הזוג), ערימה גדולה של חוברות פורנו הומוסקסואלי וגם צעצועי חיות מחוררים, שאקזוטיק נהג להשתמש בהן למטרות עינוג עצמי. כמו כן, לואו מספר כי מצא בחדר אביזרי מין שונים, בהם צעצועים, קונדומים וחומרי סיכה. בנוסף, לואו מצא גם כמה כונני דיסק און קי, בהם סרטונים ותמונות של ג'ון פינלי, אחד מבני הזוג של אקזוטיק, מקיים יחסי מין עם כמה גברים שונים. 

לטענתו של לואו, אקזוטיק נהג לצלם את עצמו מקיים יחסי מין באותה "מאורת מין" יחד עם בני זוגו וגברים נוספים - כולל שימוש בנדנדת מין, שהתשתית אליה חוברה עדיין נמצאת בחדר. באחת מהתמונות שפורסמו נראית התכתבות מייל בין אקזוטיק לגבר שהכיר באתר קרייגסליסט, כאשר אקזוטיק מזמין אותו להיפגש איתו ולקיים איתו יחסי מין. בנוסף, לואו מספר כי שמע מאחד מעובדי גן החיות ש"ג'ו עושה שם לגברים פירסינג בז**". 

לפי אחד מהסיפורים החריגים ביותר בעדותו של לואו, חבר בצוות העובדים של גן החיות טען כי ראה את אקזוטיק ופינלי מתלבשים בבגדי נשים ומביאים איתם אל החדר חיות כמו עיזים, כבשים ולמות כדי לקיים איתן יחסי מין. לואו מספר כי לאחר שנחשף לכל הדברים שבאותו בחדר, הוא "כל כך נגעל שלא היה מסוגל לאכול אחר כך באותו יום", וכי הוא מתכנן להרוס בקרוב כל שריד שנשאר מימיו של אקזוטיק בגן החיות.

מאז שנת 2019, ג'ו אקזוטיק מרצה עונש של 22 שנות מאסר על תכנון הרצח של פעילת זכויות בעלי החיים קרול בסקין, ושורה של עבירות נוספות הקשורות בעיקר בהתעללות בבעלי חיים. הופעתו ב"טייגר קינג", שתיעדה את חייו כשניהל את גן החיות ועקבה אחריו עד מאסרו, הפכה את אקזוטיק לתופעה - כזו שבקרוב תזכה גם לסדרה עלילתית שתעסוק בה.