אחרי שהפך לאגדה בתחומו בזכות סדרות כמו "סקס והעיר הגדולה", "יאנגר" ו"בוורלי הילס 90210", היוצר דארן סטאר הוכיח שלגמרי עוד יש לו מה לתת, שהוא מסוגל להיות מעודכן ורלוונטי גם בעידן הטלוויזיוני שמאופיין בשליטתה הרמה של נטפליקס. עונתה הראשונה של "אמילי בפריז" מבית היוצר, שעלתה לשרת באוקטובר האחרון סיפקה את הסחורה. היה בה כל מה שצריך כדי להפוך ללהיט בקרב חובבי הקומדיות הרומנטיות: בחורה שאפתנית ונוטפת סטייל, צ'ארמר שהפיל לכל צופה וצופה את הלסת, בוסית רעה ובלתי נגישה ומשולשי אהבה מפה ועד להודעה חדשה. וכאילו שזה לא מספיק, כל הכיף הזה התרחש ברחובות פריז היפה. מה עוד אפשר היה לבקש?

ההייפ שנוצר סביב הסדרה הבהיר שלא צריך לבקש עוד כלום, ו"אמילי בפריז" בכיכובה של לילי קולינס הייתה הממתק הטלוויזיוני של התקופה, ההזדמנות של כולנו לברוח מהסגרים ולדמיין שגם אנחנו צועדים ברחובות פריז עם עבודה נחשקת בשיווק, קרואסונים ובגדי מעצבים. ואכן, הסדרה הצליחה למנף את ההצלחה - וכחודש לאחר עלייתה למסך נחשף כי היא כבר חודשה לעונה שנייה.

אותה עונה החלה להצטלם ממש בימים האחרונים. בסרטון חדש שעלה לרשתות החברתיות וחשף את הבשורה לעולם, ניתן לראות את השחקנים נלהבים למדי: "אני לא יכולה לחכות לחזור לסט ולהיות עם כולם", אמר סמואל ארנולד (ג'וליאן). "כל כך מתרגשת לחזור לסט!" מזמזמת פיליפין לירוי-בוליו, שגילמה את סילבי. ונראה שלעונה הזו יהיה קהל לא קטן בכלל: יחד עם ההודעה על תחילת הצילומים, נטפליקס חשפה את נתוני הצפייה של עונתה הראשונה של "אמילי בפריז" והם מרשימים למדי: על פי ענקית הסטרימינג, הסדרה האהובה נצפתה על ידי 58 מיליון משקי בית ברחבי העולם בחודש שלאחר עלייתה למסך, מה שהופך אותה לקומדיה "הפופולרית ביותר" בנטפליקס בשנת 2020. 

View this post on Instagram

A post shared by Emily In Paris (@emilyinparis)

העונה החדשה החלה את הפקתה ב-3 במאי בפריז, סן טרופה ושלושה לוקיישנים אחרים בצרפת. ענקית הסטרימינג שיתפה את הבשורה באותו אופן ששותפה בשורת החידוש לעונה שנייה: באמצעות מכתב שהגיע, כביכול, מסילבי גראטו. "אנו מעוניינים ליידע אותך כי אישור העבודה החדש של אמילי קופר אושר לתאריך ההתחלה ה-3 במאי 2021", נכתב. "כפי שנאמר בהתכתבות הקודמת שלנו, אמילי היא נכס לסבואר ואנחנו מקווים שהיא תמשיך להשפיע על הלקוחות שלנו שמקפידים מאוד על התוצאות להן הם מצפים". אותו מכתב פיקטיבי כלל בתוכו גם רמז להסתבכות עתידית של הגיבורה: "מכיוון שאנחנו עובדים לעיתים קרובות עם מותגים יחודיים מאוד, אנו מקווים שאמילי תמשיך לספוג את התרבות שלנו כדי לא לעשות טעויות. נמשיך לעדכן בהתקדמותה ובהישגיה בחודשים הקרובים".

הפקת סדרות של נטפליקס לוקחת בדרך כלל שנה פחות או יותר, ועל כן הבכורה של העונה הבאה צפויה להגיע כבר באביב 2022 (עם זאת, תאריך רשמי עוד לא פורסם). סטאר, יוצר הסדרה, אמר כי "העיתוי של יציאת הסדרה היה מקרי. כולם ברחבי העולם הצליחו להפוך לתיירים דרך הקאסט שלנו. אנחנו לא יכולים להיות גאים ונרגשים יותר לשמח את המעריצים שלנו כשאנחנו מתחילים את הפקת העונה השנייה".

בהתבסס על הטיזר לעונה השנייה, ניתן להבין שכל הדמויות המרכזיות יחזרו למסך. מינדי (אשלי פארק) כנראה תהיה בעלת תפקיד גדול יותר, זאת לאחר שכזכור היא עברה לגור יחד עם אמילי בסוף העונה הראשונה. "כל תירוץ (שאפשר להשתמש בו) כדי לראות יותר את מינדי - אני בפנים", אמר סטאר. כזכור, המעבר של מינדי לדירתה של אמילי לא היה קו העלילה המסעיר ביותר שחתם את העונה: אנטואן בחר להשקיע במסעדה החדשה של גבריאל, מה שאומר שגבריאל נשאר בפריז. הוא נמצא במקום מבטיח בקריירה שלו, אבל משולש האהבה עם אמילי וקאמי ככל הנראה עומד להפוך מסובך יותר.  

בריאיון שהעניק לוקאס בראבו (שמגלם את המסעדן הצעיר) למגזין קוסמופוליטן לפני מספר חודשים, הודה השחקן בדרכו המסתורית כי יכול מאוד להיות שהעונה הבאה תכלול בתוכה שלישייה. "כשקאמי מנשקת את אמילי על השפתיים, ואומרת לה 'אני לא מצטערת על זה'. כשגבריאל רואה תמונה של קאמי ואמילי במיטה, ועושה לה לייק. הכל רמזים קטנים, הכל יכול לקרות בין שלושתם". גם קולינס התייחסה ליחסי אמילי-גבריאל-קאמי בריאיון לווג בריטניה, באומרה כי "אני מרגישה שהעונה הבאה רק תיצור עוד דרמה במשולש האהבה". 

זו לא תהיה ההתפתחות היחידה. גם אמילי בפני עצמה, כאישה עובדת שמתחילה לקבל הכרה, תעבור שינויים של ממש: בריאיון שהעניק סטאר ל- E! הסביר היוצר כי "יעמדו בפני אמילי כמה בחירות קשות ומפתיעות. הסדרה מאוד קשורה לתרבות שמערערת את הציפיות שלה בנוגע לאיך דברים אמורים להיראות. ושום דבר הוא לא כפי שהוא נראה. זה תמיד נוגע לאתגר העומד בפני ראיית העולם האמריקאית שלה". עם זאת, הבהיר סטאר כי בעונה הבאה, אמילי כבר לא תהיה "דג מחוץ למים": "היא תהיה יותר תושבת העיר. יהיו לה שתי רגליים על הקרקע".