הם הבטיחו שיהיו שם בשבילנו, וקיימו: יותר מ-16 שנים לאחר שידור הפרק האחרון, "חברים" לא הולכת לשום מקום. מעבר לספיישל האיחוד המדובר של הקאסט - שהוכרז, נדחה, והוכרז מחדש - בחודש ספטמבר הקרוב (לפחות בארה"ב) הסיטקום המיתולוגי יגיע גם לחנויות הספרים, בדמות ספר בישול רשמי שייצא לראשונה, מלא במתכונים מתוך הסדרה.

"חברים: ספר הבישול הרשמי", שייצא ב-22 בספטמבר, צפוי לכלול יותר מ-70 מתכונים עבור בשלנים מכל הרמות, בין אם מדובר בבתולי מטבח כמו רייצ'ל או במקצוענים כמו מוניקה. לפי הוצאת הספרים, כל המתכונים בספר יאפשרו לצופים לשחזר כמה מרגעי האוכל האייקונים ביותר בתולדות הסדרה, החל מהעוגיות של סבתא של פיבי, דרך הסנדוויץ' של רוס ועד ארוחת חג ההודיה החגיגית של מוניקה.

רשימת המנות המפוארת לא נגמרת כאן: הספר צפוי לכלול מתכונים גם לקינוח הטרייפל הידוע לשמצה של רייצ'ל, הצ'יפס של ג'ואי ואפילו ל"חלב שאפשר ללעוס" (או בעברית, גבינה) של צ'נדלר. כדי להפוך את הספר רלוונטי גם למעריצים שאין להם עניין מיוחד בבישול, בין המתכונים אפשר יהיה למצוא גם כמה תמונות מקצועיות ונדירות מתוך הסדרה. 

בשבוע שעבר, בראיון למגזין הסאנדיי טיימס, התייחסה ליסה קודרו (פיבי, בשבילנו), על הביקורת שצפה לאורך השנים בנוגע למחסור בדמויות מרקעים אתניים שונים בסדרה. "כן, זה היה נראה אחרת לגמרי", סיפרה כשנשאלה מה היה קורה אם הסדרה הייתה נעשית היום, "לא היה קאסט לבן לגמרי, בוודאות. אני לא יודעת מה כן, אבל מבחינתי צריך להסתכל על זה כעל קפסולת זמן, ולא להאשים את מה שהם (יוצרי הסדרה, ר.א) עשו". 

בחודש פברואר האחרון הודיעו כוכבי "חברים" כי הם מתאחדים באופן רשמי לפרק ספיישל. הפרק, שהיה צפוי לכלול ראיונות עם כוכבי הסדרה ולא חומר מתוסרט כלשהו, תוכנן להיות זה שישיק את HBO מקס - פלטפורמת הסטרימינג החדשה של רשת הכבלים, שעתידה לעלות לאוויר בעוד כשבוע. בגלל התפרצות הקורונה, וכמו פרויקטים רבים, גם פרק האיחוד של "חברים" נדחה - ובשלב זה לא ברור מתי יצולם.