טליה עובדיה היא הזוכה הגדולה של העונה ה-12 של "האח הגדול", וזכתה במיליון שקלים. עובדיה הייתה הדיירת האחרונה שיצאה מבית האח הגדול הערב, אחרי יותר משלושה חודשים של ניתוק מהעולם החיצון. עובדיה, בת 28 מהרצליה, היא בעלת עסק לשיווק בדיגיטל ועבדה בתור מעצבת שמלות ערב לפני הכניסה לבית האח. 

עובדיה גברה על חמשת המתמודדים הנוספים בגמר העונה. למקום השני והשלישי הגיעו בהתאם בר כהן ושחף רז, מהדיירים הבולטים ביותר לאורך העונה. עם יציאתה של כהן מהבית, רץ אליה אליאב טעטי, שהיה בן זוגה בבית האח, וחיבק אותה. למקום הרביעי הגיעה אילנה טרננקו, שברגע היציאה מהבית התאחדה עם אחותה דיאנה שהודחה בתחילת העונה. הדייר החמישי שיצא מהבית הוא נתנאל רודניצקי, ולאחר שירד במדרגות מיד ניגש לחבק את זוגתו דיאן שוורץ, שהודחה מוקדם יותר העונה. למקום השישי והאחרון בגמר הגיע דרור רוקנשטיין, שנכס לבית בכניסה השנייה. 

טליה עובדיה נכנסה לבית האח הגדול ביום החמישי, בהפתעה עבור אליאב טעטי, האקס שלה שהיה כאמור גם הוא דייר בבית האח הגדול. גם עובדיה עצמה לא ידעה מראש שאליאב הוא אחד מדיירי הבית. עובדיה שהתה בבית במשך 99 ימים, ולאורך השהות בבית האח היא פיתחה מערכת יחסים קרובה עם שחף רז. היא נחשבה לאחת המתמודדות האהובות ביותר בעונה, וצברה לה עדת מעריצים נאמנה.

העונה הנוכחית של "האח הגדול", שיצאה לדרך בראשית חודש יוני, הוגשה גם היא על ידי לירון ויצמן וגיא זו-ארץ. בפעם הראשונה בתולדות המותג, אחד מהדיירים - שרון בניפוסי - נכנס לבית בהפתעה, ללא ידיעה מוקדמת שלו. העונה בלטה בכמות החריגה של אזהרות שחולקו לדיירים לאור התנהגויות אלימות מצדם, וגם לאור העניין הרחב סביב דיאן שוורץ, דיירת בולטת בעונה, שעם יציאתה מהבית נאלצה להתמודד עם תגובות קשות ברשת.