השעשועון Family Feud, שבגסרתו הישראלית כונה "טוטו משפחתי", לא הצליח בארץ. כנראה בגלל העובדה שהוא שודר רק בערוץ 3 בכבלים בתחילת שנות ה-90, אבל בארצות הברית מדובר במותג ותיק, ובלהיט טלוויזיוני יומי בסדר גודל של "גלגל המזל" או "מלך הטריוויה".

הקונספט, למי שלא מכיר, פשוט: 100 אנשים אקראיים מהווים מדגם מייצג ונשאלים סדרה של שאלות. שתי המשפחות שמתחרות באולפן נשאלות את אותן השאלות בדיוק, ותפקידם של בני המשפחה הוא לקלוע לתשובות הפופולריות ביותר שניתנו על ידי האנשים הרנדומליים. עד כה פשוט, אבל מה קורה כשהשאלה שנשאלה מלכתחילה הייתה הזויה?

בתוכנית ששודרה לאחרונה נשאלה השאלה: "מה היית עושה אם אשתך לשעבר הייתה אומרת לכולם שיש לך קטן?". המשפחות באולפן התבלבלו אף הן, והחלו לירות תשובות לא הגיוניות כמו "תובעת אותו" (למרות שהשאלה מופנית לגבר ה"נפגע") או "גירושים" (למרות שבני הזוג כבר גרושים כביכול). כמובן ששתי התשובות הללו לא קלעו לדעת הרוב ונפסלו, אבל את הטעויות האלה עוד אפשר להאשים בלחץ שהמתמודדים נתונים בו.

ואז הציע אחד המתחרים, דווקא בלי להתבלבל בכלל, "הורג אותה". באופן מדהים, אף אחד מהנוכחים באולפן לא הזדעזע למשמע התשובה הרצינית לחלוטין שלו, וכולם המשיכו כרגיל ואף צחקו על העניין. תשובות אחרות כללו "למנוע ממנה זכויות ביקור של הילדים" ו"להודיע לכולם שהיא משקרת", כאשר זו היחידה שהופיעה על הלוח כתשובה פופולרית. אנחנו מקווים שהפרצופים של המנחה, סטיב הארווי שאולי זכור לכם כאדם שהכריז על הזוכה הלא נכונה בתחרות מיס עולם, ישקפו גם את הרגשות שלכם נוכח הסרטון הזה.