ג'פרי דין מורגן, שבעיקר ידוע לכולנו כניגן בסדרה הפוסט-אפוקליפטית "המתים המהלכים" הוא השחקן האחרון בשורת השחקנים והשחקניות בהוליווד שיוצאים כנגד תופעת ההטרדות המיניות שמרחפת מעל התעשייה כבר שנים, תופעה שהתפוצצה לאחר התלונות הרבות שצצו כנגד המפיק הארווי ווינשטיין. אבל עבור דין מורגן מדובר בנושא הרבה יותר אישי, מכיוון והוא מתבטא כנגד הטרדה מינית שאשתו חוותה.

הכול התחיל מהשמועות על קשרים של השחקן בן אפלק למפיק וינשטיין, וחוסר הסיפוק של הגולשים מהתגובה האנמית שלו לפרשת ההטרדות. גולשת אחת הוסיפה בטוויטר "כולם שכחו שבן אפלק פעם תפס את השדיים של השחקנית הילארי ברטון (האנטומיה של גריי, מגרש ביתי) בתוכנית "Total Request Live" של MTV".

בפרק ששודר ב2001, ניתן לראות את המקרה ואת התגובה של השחקנית.

הגולשת שהעלתה את הנושא בציוץ כתבה "הוא גם חפן את החזה של הילארי ברטון פעם ב-TRL, כולם שכחו אבל". זמן קצר לאחר מכן היא קיבלה תגובה מהשחקנית בעצמה, שכתבה "אני לא שכחתי." – מה שהוביל כמובן לבלגן תקשורתי. בן אפלק הספיק להתנצל מאז: "התנהגתי בצורה לא נאותה כלפי ברטון ואני מצטער מכל הלב."


ג'פרי דין מורגן, שהוא למעשה בן זוגה של הילארי ברטון ואב ילדיה, סיפר את דעתו על הפרשייה עבור המגזין  Entertainment Tonight: "אני לא רוצה לעשות מזה ביג דיל בגלל שהיא לא עשתה, אבל אני חושב שכל מה שקרה בשבועות האחרונים אחרי הארווי ווינשטיין - כל מי שדיברה על זה ואפילו אלה שלא הן אמיצות באופן יוצא דופן, והגיע הזמן שיהיה שינוי".

"אני מקווה שכל זה ישנה את התעשייה, זה נפוץ כל כך ואני גאה בנשים האלה. כל הנשים אלה, ובאשתי."

נראה שג'פרי דין מורגן, שמשחק ב"מתים המהלכים" חלאת אדם שלא מהסס לבצע רצח ואונס, הוא שחקן טוב יותר משחשבנו, כי האדם מאחורי המצלמה הוא איש מקסים. בימים אלה ברטון ומורגן מצפים לילדה (חוץ מבנם גאס בן ה7)  ואין ספק שהיא תגדל בבית אוהב ומכבד. מתים עליך, ג'פרי!