השחקנית נעמי לבוב כובשת את המסך בשנים האחרונות ומאחוריה עומדת קריירה מרשימה עם תפקידים גדולים וביניהם זוהר מ"על הספטקטרום" ויונה וולך בסרט על חייה. הזוגיות שלה עם יוסי מרשק והפרידה המתוקשרת היו עוד אבן דרך משמעותית בחייה, והערב (חמישי ב-23:00, קשת 12), היא מגיעה ל"אינטימי" ומדברת על הזוגיות שלא צלחה וגם על הבת המשותפת עם מרשק והחויות מתקופת ההיריון והלידה.

"אני ממש זוכרת רגע שראיתי את האימהות דוחפות את העגלות וזה היה נראה ממש כמו עבדים עם ראש מורכן, שיש כרכרה עם המלך בפנים". ככה מתארת לבוב את התחושות שלה בזמן ההיריון עם ביתה, כשראתה אמהות צעירות ברחוב, וידעה כבר אז שהיא מתעסקת בנושא שנחשב כטאבו בחברה. 

"הנקתי כמעט שנה והייתי מאוד בעניין, אבל גם כל הזמן דיברתי מסרים שהמון נשים מתביישות לדבר אותם בקול". ולא סתם קיימת הבושה, היא מסבירה: "הן מפחדות לדבר, הן מפחדות שישפטו אותן, והן שופטות את עצמן".

גם על הציפייה להתאהב מיידית בתינוק יש לה מה להגיד, והיא מבינה היום כמה הקושי נוכח בחייהן של לא מעט נשים. "הצורך שלי הוא לדבר את מה שלא זוהר ולא מתוק באימהות, ואת הקושי שהיה בהתחלה - שאני לא מתחברת". היא מספרת באומץ שהרגש לא הגיע אצלה בשנייה הראשונה, ומבינה שלכל אחת יש את התהליך שלה במעבר לאימהות: "עכשיו אני עם דניאלה ואני כל כך מאוהבת בה, לקח לי תשעה חודשים להתחבר אליה".