לאחרונה דווח על מלבישה בערוץ הבידור E! שהאשימה את ריאן סיקרסט, מנחה תוכנית המציאות "אמריקן איידול", כי התנהג בצורה "לא נאותה" כשעבדה איתו לפני כעשור. לאחר הכחשות גורפות מצדו של סיקרסט, דווח שאותה אישה נדרשה, על ידי עורך דינו של סיקרסט, לא ללכת להתראיין ב-NBC כפי שתכננה לעשות. ועכשיו, בדיווח חדש, מתברר שהגיעה לעורך הדין של סיקרסט דרישה כספית גבוהה במיוחד בתמורה לשתיקה שלה.

מקורות המעורבים במקרה דיווחו לאתר TMZ כי כשיצר קשר עם עורך הדין של סיקרסט, דרש עורך הדין של אותה אישה סכום של 15 מיליון דולרים. לאחר שהדרישה התקבלה בסירוב, הוא אמר ש"כל סכום בסביבות ה-7 ספרות יתקבל", הקריא הצהרה שנכתבה מטעמה ואיים שיפיצו אותה לתקשורת אם לא יקבלו את מבוקשם.

A post shared by Ryan Seacrest (@ryanseacrest) on

מכיוון שעברו יותר מ-6 שנים מאז אותם מקרים שתיארה האישה, שבחרה להישאר אנונימית, חוק ההתיישנות למעשה חל עליהם, ונראה שהיא פנתה לסחיטה ואיום בפנייה לתקשורת בתור מוצא אחרון לקבל פיצויים על הנזק שנגרם לה. עד כה, ריאן סיקרסט דחה את כל ההאשמות, ועורך הדין של המלבישה הכחיש את הדיווח על כך שדרש 15 מיליון דולרים בתמורה לשתיקה. הוא סיפר לאתר TMZ: "מרשתי רצתה התנצלות מריאן, ואישור מצדו על מה שקרה, וכל מה שקיבלה היה דחייה מוחלטת של ההאשמות ודרישה ממנה לשתוק ולא ללכת לראיון אצל תחקירנים של NBC".