חגיגות ה-25 שנה ל"חברים" היו מהנות אולי עבור מעריצים ישנים וחדשים, אבל יש גם כמה כאלה שפחות היו בעניין. ספציפית אנשים שנאלצו להתמודד עם מאות תיירים ביום שמצלמים סלפי ומרססים גרפיטי על קירות בית העסק שלהם.

ג'ואי קמפנרו בן ה-47 הוא אחד מהם, שכעת בבעלותו מסעדה קטנה בשם " Little Owl" ששוכנת לצערו בבניין הדירות הפיקטיבי של החברים בשכונת גריניץ' ווילג' בניו יורק, אותו בניין שבו לכאורה ממוקם גם בית הקפה סנטרל פרק. הסדרה, מן הסתם, צולמה באולפנים בלוס אנג'לס, אבל חזות הבניין נראית מדי פרק ומדובר בכתובת אמיתית למדי בניו יורק - רחוב בדפורד מספר 90.

על כל מקרה, קמפנרו טוען שבעקבות חגיגות ה-25, מקום העבודה שלו הפך להיות הומה אדם בתיירים שמפגינים "חוסר אחריות מוחלט. מדובר במאות אנשים ביום", הוא אמר לעיתון הניו יורקר, "ובסופי שבוע זה קרוב לאלפים. זה ממש מעצבן". מה הם עושים שם? רבים מהם חותמים את השם שלהם בכל מקום אפשרי ומשרבטים את הציטוטים האהובים עליהם מהסדרה.

"הם פשוט מחקים אחד את השני כמו קופים", הוא מתלונן, "מצטלמים ומשתפים את התמונות שלהם במדיה החברתית. זה נהיה כמו כת". "ביום שבו מזג האוויר יפה, לא נדיר לראות בין 10 ל-15 אנשים כותבים על קיר המסעדה", מוסיף השף, "והם משתמשים בשפתונים או במרקרים שלא יורדים במים". חלקם אף מבקש מרקרים מצוות המלצרים ואפילו מנסים לפלח אותם מחלון המשרד הסמוך של המסעדה. בין הציטוטים השגורים: "היינו בהפסקה", "אני לי אפילו תוכ.." ("I Don't Even Have A Pla -") ועוד.

"כשאני רואה את זה אני אומר להם 'תפסיקו, זה לא חוקי'", אומר קמפנרו, וטוען שלצבוע את קיר המסעדה שלו יעלה לו כמה אלפי דולרים". כמו כן הוא הזמין שלט שמתריע בפני מעריצים על הפעילות הלא חוקית הזו, ושהם נמצאים תחת מצלמות מעקב.